IDance Energy XD2, systém párty reproduktorů, fader, mix, bluetooth, USB, MP3

Kompaktní reproduktor iDance Energy XD2 se stane středem každé hudební párty.Ozvučení převezmou 2 vpředu zabudované 5,08 cm (2")... více informací »
IDance Energy XD2
Značka: IDance
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní reproduktor iDance Energy XD2 se stane středem každé hudební párty.Ozvučení převezmou 2 vpředu zabudované 5,08 cm (2")...

Kompaktní reproduktor iDance Energy XD2 se stane středem každé hudební párty.Ozvučení převezmou 2 vpředu zabudované 5,08 cm (2″) širokopásmové reproduktory a zadní 7,62 cm (3″) woofer. S celkovou zatížitelností 50 W max. mu tak rychle dech nedojde.Vybavený FM rádio tunerem a 20 předvolbami stanic, MP3 USB portem a integrovaným rozhraním bluetooth je iDance reproduktor připraven pro všechny možnosti. Bez problémů lze připojit smartphone, notebook a jiné bluetooth zařízení a přehrávat z nich hudbu. Pro další externí audio zařízení, jako jsou MP3 přehrávače, mobilní telefony a notebooky, je k dispozici AUX vstup. Síťový výstup na zadní straně odesílá zvukové signály dále do hifi systémů a aktivních reproduktorů.Volitelně lze skladby ve formátu MP3 nebo rádiové signály míchat s bluetooth tituly a vytvářet dynamické sestavy živě. S připojením pro mikrofon, sluchátka a hladce pohyblivým crossfaderem pro mixování, nabízí zařízení funkce, které jsou důležité pro mobilní DJ použití. Kromě toho je k dispozici variabilní horní a dolní propust pro přizpůsobení frekvence. Je zde také možnost připojit do audio sestavy nástroje jako kytara.Přední panel zdobí pulzující LED panel. Díky nízké hmotnosti, kompaktním rozměrům a praktickému držadlu vás zvukový systém iDance Energy XD2 následuje prostě všude. Provoz na baterie rozšiřuje možnosti využití a umožňuje DJ zábavu nezávisle na sítě pod širým nebem. Výjimečný a žádaný produkt můžete nakoupit právě teď tady u nás v sekci bluetooth reproduktory. Máme pro vás ještě další produkty z naší rubriky za nejnižší cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce IDance. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka IDance pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní zboží. za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nové kousky každý den!

Vynikající produkt IDance Energy XD2, systém párty od oblíbené značky IDance lze sehnat na našich stránkách za výprodejovou cenu! Levně za cenu 1 899 Kč.
Další produkty od výrobce IDance