KLARFIT BiTiBlaster, bicepsový-tricepsový izolátor, blaster bomber, kov

Zařízení Klarfit BiTi Blaster je užitečná dlaha na ramena pro izolovaný trénink bicepsu a tricepsu.Díky anatomickému tvaru se... více informací »
KLARFIT BiTiBlaster
Značka: KLARFIT
874 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Klarfit BiTi Blaster je užitečná dlaha na ramena pro izolovaný trénink bicepsu a tricepsu.Díky anatomickému tvaru se...

Zařízení Klarfit BiTi Blaster je užitečná dlaha na ramena pro izolovaný trénink bicepsu a tricepsu.Díky anatomickému tvaru se zařízení Blaster optimální ohne podle těla pro podporu při cvicích. Boky mají měkce polstrované ramenní a loketní opěrky, které poskytují vysoký komfort při nošení i během několika cvičení. Nastavitelný nylonový popruh umožňuje rychlé a snadné fixování na těle. Popruh izolátoru se jednoduše položí přes krk a přizpůsobí se individuální velikosti těla.Izolátor od společnosti Klarstein je Vaší pomocnou podporou při izolovaném tréninku bicepsů a tricepsů.Tento velmi oblíbený kus KLARFIT BiTiBlaster, bicepsový-tricepsový izolátor, blaster bomber, kov můžete najít aktuálně na našich stránkách v oblíbené rubrice posilovací doplňky. Připravili jsme nové kusy z naší sekce za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce KLARFIT pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní výrobky . Přesvědčte se. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také více skvělých produktů značky KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek KLARFIT BiTiBlaster, bicepsový-tricepsový izolátor, od známé značky KLARFIT můžete nakoupit momentálně v naši nabídce extra se slevou! Nabídky od 874 Kč.