KLARFIT Cablefit, 2x 77kg, černá, posilovací přemostěna věž se dvěma kladkami, ocel

Kladková posilovací věž Cablefit Cablefit Klarfit je určena pro kvalitní trénink začátečníků i pokročilých cvičenců.... více informací »
KLARFIT Cablefit
Značka: KLARFIT
18 399 Kč
Ověřit dostupnost
Kladková posilovací věž Cablefit Cablefit Klarfit je určena pro kvalitní trénink začátečníků i pokročilých cvičenců....

Kladková posilovací věž Cablefit Cablefit Klarfit je určena pro kvalitní trénink začátečníků i pokročilých cvičenců. Cvičení s tažným lanem umožňují zátěžový a rozmanitý funkční trénink svalů horní části těla. Proto věž nabízí až dvě kladky s horním i spodním tahem. Každá strana má celkem přibližně 77 kg závaží (11 x 4,5 kg a 4 x 6,8 kg). Celková volba hmotnosti se provádí pomocí zásuvného systému s tyčí.Rukojeti jsou příjemně pogumované a zajišťují pohodlný úchop i při delších sériích. Díky spojení karabinami je lze snadno vyměňovat a k tažnému lanu lze připojit příčnou rukojeť, podélnou rukojeť nebo nožní manžetu (není součástí dodávky).Kromě řady tahových cviků nabízí Cablefit také jednu hrazdu na mostním oblouku. Jeho zakřivené konce nabízejí různé možnosti úchopu a šířky, abyste si mohli optimálně přizpůsobit trénink. Rukojeti hrazdy jsou také pogumované a příjemné na dotek.Posilovací věž je kompletně vyrobena z ocelových tyčí, které jí zajišťují vysokou stabilitu a nosnost. Práškový lak na povrchu chrání kovové části před korozí a poškrábáním. Díky robustní konstrukci není nutné stanici přišroubovávat k podlaze, stěnám nebo stropu.Upozorňujeme, že posilovací věž se dodává jako montážní sada. Na montáž doporučujeme dvě osoby, montáž zabere přibližně dvě hodiny.
Oblíbený a akční produkt získáte aktuálně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice multifunkční posilovací kladky. Vyhledejte si vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci. Oblíbená značka KLARFIT svým zákazníkům nabízí kvalitní výrobky se zárukou. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený výrobek KLARFIT Cablefit, 2x 77kg, černá, posilovací přemostěna od výrobce s dlouholetou historií KLARFIT snadno získáte tady teď právě za akční cenu! Nyní za akční cenu 18 399 Kč.