KLARFIT Dartmaster 180, béžový, terč na šipky, automat na šipky, měkký hrot, dvířka

S terčem Klarfit Dartmaster 180 získáte zábavu ze hry přímo ve Vašem obýváku.Skládací set pro hru šipek od společnosti Klarfit... více informací »
KLARFIT Dartmaster 180
Značka: KLARFIT
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
S terčem Klarfit Dartmaster 180 získáte zábavu ze hry přímo ve Vašem obýváku.Skládací set pro hru šipek od společnosti Klarfit...

S terčem Klarfit Dartmaster 180 získáte zábavu ze hry přímo ve Vašem obýváku.Skládací set pro hru šipek od společnosti Klarfit obsahuje terč na šipky s elektronickým LED displejem a dvanácti šipkami a také síťový zdroj. Elegantní terč je sestaven v pár krocích a házení šipek může hned začít. Začátečníci mohou se zařízením Dartmaster 180 v klidu trénovat. Skuteční profesionálové soupeří navzájem nebo čelí počítačovému soupeři, kterého lze nastavit v různých úrovních obtížnosti. Zvláště praktické je kvalitní LED zobrazování. Na několika displejích jsou zobrazeny výsledky spoluhráčů. Lístek, pero a složité počítání z hlavy jsou od nynějška minulostí. Počítáno a značení přebírá počítač. Vy se můžete plně soustředit na dokonalý hod. Nic není zábavnější než povedený večer při šipkách s Vašimi nejlepšími přáteli. O to lepší, pokud si při tom netřeba dělat starosti o oblíbený nábytek. Dodávané plastové šipky mají měkkou, ohebnou špičku, a tedy nezanechávají žádné škrábance. Zejména když jednou minete cíl. Celkově dostanete v produktové sadě čtyřikrát tři šipky v různých provedeních.Terč Klarfit Dartmaster 180 zaručuje nejen spoustu zábavy, ale také přesvědčí svým designem. Pokud je se terč na šipky nepoužívá, může se ukrýt za dvěma elegantními dřevěnými dvířky. Bílé logo na přední straně je dekorativním středem v každé hobby místnosti. Unikátní a žádaný výrobek KLARFIT Dartmaster 180, béžový, terč na šipky, automat na šipky, měkký hrot, dvířka lze zakoupit bezstarostně tady u nás v populární kategorii terče na šipky! Nyní můžete získat parádní zboží z této známé kategorie za internetové ceny! Věhlasná značka KLARFIT pro vás připravuje vynikající produkty. za překvapivě výhodnou cenu. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete více produktů od značky KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt KLARFIT Dartmaster 180, béžový, terč na šipky, automat na šipky, měkký hrot, od oblíbené značky se zárukou kvality KLARFIT jednoduše najdete u nás napořád výhodně! Nabídka již od 2 499 Kč.