KLARFIT ELLIFIT BASIC 20 domácí eliptický trenažér

Klarfit ELLIFIT BASIC 20 je eliptický trenažér, jehož design splňuje požadavky náročného domácího tréninku za rozumnou cenu.... více informací »
KLARFIT ELLIFIT BASIC 20 domácí
Značka: KLARFIT
8 299 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit ELLIFIT BASIC 20 je eliptický trenažér, jehož design splňuje požadavky náročného domácího tréninku za rozumnou cenu....

Klarfit ELLIFIT BASIC 20 je eliptický trenažér, jehož design splňuje požadavky náročného domácího tréninku za rozumnou cenu. Ergometr Klarfit zabírá jen středně velký prostor, který se najde v každé domácnosti. Pogumovaný povrch dna a vysoká vlastní hmotnost sportovního vybavení zabraňují poškození citlivých povrchů a vzniku nepříjemných zvuků během tréninku. Díky kolečkům můžete zařízení přemisťovat, aniž byste se namáhali s jeho zvedáním.Vaši sportovní výzvu lze flexibilně přizpůsobit v 8 stupních, od rovinatého terénu až po horský terén. Snímač tepové frekvence integrovaný v rukojeti poskytuje tréninkovému počítači údaje o tepové frekvenci v reálném čase, a umožňuje tak efektivní kontrolu výkonu. Snadno čitelný a uživatelsky příjemný tréninkový počítač kromě frekvence pulsu zobrazuje – i při běhu – všechny relevantní údaje pro sledování dosahování tréninkových cílů jako jsou čas, rychlost a spálené kalorie.Domácí běžecký pás Klarfit ELLIFIT BASIC 20 je ergonomicky vhodný pro osoby s malými i velkými chodidly díky drážkovaným plochám pro chodidla o rozměrech 33 x 11,5 cm. Rukojeti a madla nabízejí sportovcům různých výšek dostatek prostoru pro optimální polohu při chůzi i optimální přenos síly z nohy na pedál. Upozorňujeme, že zařízení je dodáváno jako montážní sada, jejíž sestavení trvá přibližně 30 minut, což se může lišit v závislosti na technických dovednostech. Součástí balení je ilustrovaný návod k montáži a potřebný montážní materiál.
Hodně prodávaný produkt KLARFIT ELLIFIT BASIC 20 domácí eliptický trenažér je k sehnání bez obtíží tu v populární kategorii trenažéry! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za super peníze. Známý dodavatel KLARFIT pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment za překvapivě výhodnou cenu.

Levný produkt KLARFIT ELLIFIT BASIC 20 domácí eliptický od značky KLARFIT získáte zde za parádní cenu! Na našich stránkách za 8 299 Kč.