KLARFIT Ellifit FX 250, crossový trenažér, měřič pulsu, 110 kg max

Klarfit Ellifit FX 250 je crossový trenažér, jehož design splňuje požadavky náročného domácího tréninku za přiměřenou cenu.... více informací »
KLARFIT Ellifit FX 250
Značka: KLARFIT
4 729 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit Ellifit FX 250 je crossový trenažér, jehož design splňuje požadavky náročného domácího tréninku za přiměřenou cenu....

Klarfit Ellifit FX 250 je crossový trenažér, jehož design splňuje požadavky náročného domácího tréninku za přiměřenou cenu. Ergometr Klarfit zabírá jen středně velký prostor, který se najde v každé domácnosti. Pogumovaný povrch dna a vysoká vlastní hmotnost sportovního vybavení zabraňují poškození citlivých povrchů a vzniku nepříjemných zvuků během tréninku. Kromě toho zajišťuje bezpečný postoj ve všech tréninkových polohách. Díky kolečkům můžete zařízení přemisťovat, aniž byste se namáhali s jeho zvedáním.Vaši sportovní výzvu lze flexibilně přizpůsobit v 8 stupních, od rovinatého terénu až po horský terén. Snímač tepové frekvence integrovaný v rukojeti poskytuje tréninkovému počítači údaje o tepové frekvenci v reálném čase, a umožňuje tak efektivní kontrolu výkonu. Snadno čitelný a uživatelsky příjemný tréninkový počítač kromě frekvence pulsu zobrazuje – i při běhu – všechny relevantní údaje pro sledování dosahování tréninkových cílů jako jsou čas, rychlost a spálené kalorie.Domácí běžecký pás Klarfit ELLIFIT FX 250 je ergonomicky vhodný pro osoby s malými i velkými chodidly díky drážkovaným plochám pro chodidla. Rukojeti a madla nabízejí sportovcům různých výšek dostatek prostoru pro optimální polohu při chůzi i optimální přenos síly z nohy na pedál. Upozorňujeme, že zařízení je dodáváno jako montážní sada, jejíž sestavení trvá přibližně 30 minut, což se může lišit v závislosti na technických dovednostech. Součástí balení je ilustrovaný návod k montáži a potřebný montážní materiál.

Tento unikátní produkt KLARFIT Ellifit FX 250, crossový trenažér, od skvělé a známé značky KLARFIT máte možnost sehnat momentálně v naši nabídce v akci! Za bezkonkureční cenu 4 729 Kč.