KLARFIT Force Bag, zátěžový pytel, sandbag, 18 kg

Ideální pro rozmanitý trénink: S Force Bag od společnosti Klarfit zlepšíte Vaši celkovou sílu, rychlost a pohyblivost v domácím... více informací »
KLARFIT Force Bag
Značka: KLARFIT
809 Kč
Ověřit dostupnost
Ideální pro rozmanitý trénink: S Force Bag od společnosti Klarfit zlepšíte Vaši celkovou sílu, rychlost a pohyblivost v domácím...

Ideální pro rozmanitý trénink: S Force Bag od společnosti Klarfit zlepšíte Vaši celkovou sílu, rychlost a pohyblivost v domácím prostředí, ale i na pláži, v parku nebo všude, kde se nabízí čerstvý vzduch a nádherný výhled pro spontánní workout.4 naplněné pytle s pískem mají vždy 2 pevné suché zipy a umožňují s hmotností od 4,5 kg postupné navyšování tréninkové váhy až do 18 kg. Při zpracování se proto vsadilo na pevné materiály a kvalitní zpracování. Tkanina je odolná proti roztržení a uvnitř je podložena speciální voděodolnou plastovou vrstvou. Švy rukojetí jsou připojeny silným křížkovým švem a vydrží proto bez problémů i silné pohyby. Kromě toho má zátěžový pytel odolný kovový zip.Díky 6 různě umístěným rukojetím s praktickým plastovým potahem může být pytel snadno uchopený ze všech stran. Podobně jako trénink s Kettlebell se Force Bag hodí pro různé tahací, vzpěrací a házecí cvičení. Jeho měkká forma umožňuje také bezpečné cvičení nad hlavou nebo použití na zatížení těla při klicích, dřepech, sed-lehách.
Tento skvělý produkt KLARFIT Force Bag, zátěžový pytel, sandbag, 18 kg máte možnost sehnat také tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci zátěžové pytle. Nyní pořídíte akční produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova!

Tento zlevněný produkt KLARFIT Force Bag, zátěžový pytel, od výrobce KLARFIT lze zakoupit momentálně na webu za výprodejovou cenu! Nyní můžete mít za 809 Kč.