KLARFIT HB3BC-W, tréninková lavice, posilování rukou, nohou, odkládací plocha, bílá

Stojan na činky Klarfit HB3BC je partner pro trénink různých svalových skupin.Hlavní částí posilovací lavice je stojan na dlouhé... více informací »
KLARFIT HB3BC-W
Značka: KLARFIT
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stojan na činky Klarfit HB3BC je partner pro trénink různých svalových skupin.Hlavní částí posilovací lavice je stojan na dlouhé...

Stojan na činky Klarfit HB3BC je partner pro trénink různých svalových skupin.Hlavní částí posilovací lavice je stojan na dlouhé činky, který přináší ve spolupráci s výškově nastavitelným opěradlem vždy individuální nastavení zátěže.V okrajových částech stojanu na činky jsou posilovače rukou, které zaměstnají ruce i záda. Posilovač nohou trénuje svaly nohou a břicha.Hlavní části domácího trenéra jsou čalouněné a poskytují ideální odpor při různých cvičeních. Povrchový materiál polstrovaných ploch (PVC kůže) je jednoduchý na údržbu, odolný a rychle schne.Vezměte prosím na vědomí, že zařízení je dodáváno jako montážní sada, jejíž montáž trvá asi 30 minut, přičemž tato hodnota se může lišit v závislosti na technických dovednostech.Vezměte prosím na vědomí, že posilovací lavice je dodávána bez závaží a činky.

Tento oblíbený výrobek KLARFIT HB3BC-W, tréninková lavice, posilování rukou, nohou, odkládací od přední společnosti KLARFIT můžete pořídit ještě dnes se slevou. Právě nyní za 2 799 Kč.