KLARFIT Inverzní lavice Klarfit Relax Zone Comfort, nosnost do 150Kg

Klarfit Relax Zone Comfort je inverzní lavice, která umožní efektivní posilování zádového svalstva. Pro své preventivní účinky... více informací »
KLARFIT Inverzní lavice Klarfit Relax Zone
Značka: KLARFIT
4 469 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit Relax Zone Comfort je inverzní lavice, která umožní efektivní posilování zádového svalstva. Pro své preventivní účinky...

Klarfit Relax Zone Comfort je inverzní lavice, která umožní efektivní posilování zádového svalstva. Pro své preventivní účinky jsou lavice tohoto typu jsou používány zejména v oblasti fitness a fyzioterapie.V současné době lidé stále více trpí bolestmi zad, ramen, tuhnutím svalstva a rychle vzrůstá i počet osob trpících na onemocnění související s plotýnkami. Dlouhá sedavá práce a nesprávné držení těla každodenně zatěžuje naši páteř, což vede k dlouhodobým zdravotním problémům a přetrvávající bolesti.Tato lavice vám umožní odstranit takového problémy nebo předejít podobným nepříjemnostem posilováním, natahováním a zpevňováním zádového svalstva. Úplné uvolnění páteře totiž vede k tomu, abyste ulevili svým plotýnkám a zvýšily průtok mozkomíšního moku. Kromě toho cvičení podporuje prokrvení, které je důležité při prevenci bolesti hlavy apod.Jeden z nejznámějších antických lékařů Aristoteles, už 400 let před Kristem poznal pozitivní vlivy správného držení těla a na odstranění podobných fyziologických obtíží používal cvičení na žebřících. Naštěstí takové praktiky dnes již nejsou potřeba. Dnes máme k dispozici pohodlné inverzní lavice, které nám už po 10 min. cvičení dvakrát týdně zajistí správné držení těla a úlevu od našich bolestí.Inverzní lavice má nosnost 150 kg. Její výška je nastavitelná v 20 stupních, což umožňuje přizpůsobení každé postavě. Komfort při cvičení zajišťuje 5 cm měkké čalounění. Pomocí nylonového pásu je možné nastavit maximální inverzi lavice (180°).Pevná konstrukce zařízení Vám při cvičení dodá pocit bezpečí.Klarfit Relax Zone Comfort je účinný nástroj pro terapii a efektivní prevenci zdravotních problémů, vhodný k umístění v domácí posilovně.Zařízení dodáváme jako montážní set. Jeho složení trvá v závislosti na zručnosti přibližně 30 min. Tento neodolatelný produkt KLARFIT Inverzní lavice Klarfit Relax Zone je k získání zrovna tady na stránkách v populární kategorii inverzní lavice! Nyní si můžete vybrat skvělé kusy z této sekce za super peníze. Významný výrobce KLARFIT pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní výrobky.! Přesvědčte se! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele KLARFIT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek KLARFIT Inverzní lavice Klarfit Relax značky KLARFIT máte možnost sehnat na našich stránkách teď právě extra se slevou! Momentálně k dispozici za 4 469 Kč.