KLARFIT Klarbar, 220 cm, černá, posilovací tyč, rychlouzávěry, 20 kg

Posilovací tyč Klarbar od Klarfitu představuje nezbytnou součást při zdvihových cvičeních se závažími.Délka 220 cm, vlastní... více informací »
KLARFIT Klarbar
Značka: KLARFIT
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Posilovací tyč Klarbar od Klarfitu představuje nezbytnou součást při zdvihových cvičeních se závažími.Délka 220 cm, vlastní...

Posilovací tyč Klarbar od Klarfitu představuje nezbytnou součást při zdvihových cvičeních se závažími.Délka 220 cm, vlastní hmotnost 20 kg a průměr ramenních tyčí 50 mm odpovídají normám olympijské tyče. Tyč je zhotovena z černé, oxidované oceli a dosahuje nosnosti až 350 kg. Taktéž je odolná vůči škrábancům a jiným poškozením.Stejně černé kruhové objímky leží na dvou otočných kruhových ložiskách, které zajišťují snadné otáčení ramenních tyčí při cvičení, což je užitečné při zvedání.Úchopová tyč o průměru 28 mm je optimálně přizpůsobena mužské ruce a nabízí maximální šířku úchopu 130 cm. Jemné, diagonální rýhování přispívá ještě k jistějšímu úchopu.Na 41,5 cm dlouhé koncové tyče lze nakládat kotoučová závaží z tvrzené pryže. Dvě rychloupínací svorky nabízejí spolehlivé a bezpečné fixování. Jsou určeny zejména pro ty, kteří při cvičení často vyměňují různé hmotnosti závaží. Nezáleží na tom, zda cvičíte v profesionálních nebo domácích studiích, Klarbar je jasnou volbou pro každého sportovce.
Vynikající výrobek KLARFIT Klarbar, 220 cm, můžete koupit teď tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice zátěže na tělo! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní kusy ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!

Tento skvělý kus KLARFIT Klarbar, 220 cm, černá, posilovací tyč, rychlouzávěry, 20 od skvělého a známého výrobce KLARFIT máte možnost sehnat u nás teď opravdu výhodně! Nyní získáte od 4 299 Kč.