KLARFIT Klarbar, černá/stříbrná, posilovací olympijská tyč, 220 cm, 20 kg

Tyč obouruční činky Klarbar od společnosti Klarfit je tréninkové zařízení pro vzpírání a silový trojboj.S délkou 220 cm,... více informací »
KLARFIT Klarbar
Značka: KLARFIT
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Tyč obouruční činky Klarbar od společnosti Klarfit je tréninkové zařízení pro vzpírání a silový trojboj.S délkou 220 cm,...

Tyč obouruční činky Klarbar od společnosti Klarfit je tréninkové zařízení pro vzpírání a silový trojboj.S délkou 220 cm, vlastní hmotností 20 kg a průměrem objímky 50 mm odpovídá normám pro olympijskou tyč. Je zhotovena z černé, oxidované oceli, může být zatížena hmotností až do 350 kg a je maximálně pevná. Kontakt se závažími zvládne bez poškození.Kovově-stříbrné kruhové objímky tyče Klarfit Klarbar leží na dvou otočných kuličkových valivých ložiskách, a ty se postarají o hladké otáčení objímek s nízkou námahou. To je výhodou právě při klasickém vzpírání závaží, jako jsou trh a nadhoz.Rukojeť s průměrem 28 mm je optimálně přizpůsobena uchopení v ruce a nabízí maximální šířku úchopu 130 cm. Jemné, diagonální rýhování zajistí bezpečné a pevné držení.Na 41,5 cm dlouhé objímky tyče lze nakládat jak kovové kotoučové závaží, tak i závaží z tvrzené pryže. Dvě rychle upínací svorky nabízejí bezpečné upevnění. Rychlé umístění a odebrání svorek je ideální pro častou výměnu závaží. Nezáleží na tom, zda cvičíte v profesionálních nebo domácích tělocvičnách, posilovací tyč Klarfit Klarbar je správnou volbou pro všechny atlety.Akční kousek KLARFIT Klarbar, černá/stříbrná, posilovací olympijská tyč, 220 seženete aktuálně tady na našich stránkách v populární rubrice zátěže na tělo! Nyní si můžete vybrat další produkty z této známé kategorie snadno online. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás více produktů od výrobce KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt KLARFIT Klarbar, černá/stříbrná, posilovací od značky s dlouholetou historií KLARFIT lze získat v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu. Výhodně za 4 299 Kč.