KLARFIT KS02, posilovací stanice, tréninková lavička, kabelové vedení

Klarfit KS02 posilovací stanice představuje dokonalý posilovací přístroj na procvičení břišního, ramenního, nožního a... více informací »
KLARFIT KS02
Značka: KLARFIT
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit KS02 posilovací stanice představuje dokonalý posilovací přístroj na procvičení břišního, ramenního, nožního a...

Klarfit KS02 posilovací stanice představuje dokonalý posilovací přístroj na procvičení břišního, ramenního, nožního a zádového svalstva – čili celého těla. Přístroj je určen začátečníkům i pokročilým, nabízí samostatné nebo kombinované možnosti cvičení.Posilovací lavička slouží především pro trénink se zdvihovou tyčí na posílení především ramenního a hrudního svalstva. Bicepsový pult a motýlek jsou k dispozici na vyrýsování ramen, nožní válcový pult na posilování horního a spodního stehna, a kormidelní lanovod procvičuje zádové svalstvo.Široké kombinační možnosti cvičení umožňují optimální procvičování celého těla podle vlastních požadavků. Stabilní ocelová konstrukce zajišťuje zařízení vysokou bezpečnost při cvičení.Prosím, berte na vědomí, že přístroj se dodává jako montážní sada. Její montáž trvá cca 30 minut. Na základě vysoké hmotnosti některých částí doporučujeme na montáž dvě osoby.Prosím, berte na vědomí, že zobrazené závaží / posilovací činka nejsou součástí balení.Povedený výrobek KLARFIT KS02, posilovací stanice, tréninková lavička, kabelové vedení můžete sehnat mimo jiné tady na stránkách zařazený v rubrice bench lavice! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt KLARFIT KS02, posilovací stanice, tréninková lavička, od oblíbené značky KLARFIT snadno pořídíte právě zde za výprodejovou cenu! V akci za 7 299 Kč.