KLARFIT Lomená činka Klarfit 25,5 kg, lomená tyč, 8 závaží

Klarfit činka je přísný trenér pro manifestaci lidské vůle ve svalové hmotě božského těla.Hlavním nástrojem činky je... více informací »
KLARFIT Lomená činka Klarfit 25
Značka: KLARFIT
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit činka je přísný trenér pro manifestaci lidské vůle ve svalové hmotě božského těla.Hlavním nástrojem činky je...

Klarfit činka je přísný trenér pro manifestaci lidské vůle ve svalové hmotě božského těla.Hlavním nástrojem činky je celkově 8 závaží, kterými lze flexibilně měnit hmotnost činky pro poskytnutí výkonnostně přiměřených tréninků začátečníkům i pokročilým.Díky plastovým potahům závaží je činka šetrná k podlahám a jiným odkládacím plochám. Pozitivem tohoto výběru materiálu je zabránění rušivému zvonění činky, jak je to běžné při závažích z kovu.Bezpečnost zařízení Klarfit poskytují hvězdicové uzávěry a vroubkované rukojeti, které zabraňují vyklouznutí.Klarfit činka je vhodná pro vzpírání na tréninkové lavičce a stejně na cvičení vestoje a pro zvýšení výkonnostní hranice může být doplněna dalšími závažími.
Diskontní produkt KLARFIT Lomená činka Klarfit 25,5 kg, lomená tyč, 8 můžete nakoupit bezprostředně tady na našem webu v populární sekci vzpěračské tyče! Mrkněte na ještě podobné výrobky z naší rubriky za internetové ceny! Tato značka KLARFIT může nabídnout špičkové výrobky za rozumné peníze! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt KLARFIT Lomená činka Klarfit 25,5 kg, od přední společnosti KLARFIT máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce skutečně levně. Aktuálně v akci od 1 999 Kč.