KLARFIT Maxxmma A, boxovací pytel, zátěžový pytel, trénink spodního úderu / zvedáku, náplň voda/vzduch, 3 ‚

Zátěžový pytel Klarfit Maxxmma A s vodní a vzduchovou náplní je inovativní alternativou k pytlům naplněným pískem.Se... více informací »
KLARFIT Maxxmma A
Značka: KLARFIT
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Zátěžový pytel Klarfit Maxxmma A s vodní a vzduchovou náplní je inovativní alternativou k pytlům naplněným pískem.Se...

Zátěžový pytel Klarfit Maxxmma A s vodní a vzduchovou náplní je inovativní alternativou k pytlům naplněným pískem.Se zátěžovým pytlem Klarfit Maxxmma A budete od nynějška trénovat svou sílu a vytrvalost velmi rozmanitě celkem jednoduše doma. 33 x 95 cm velký boxovací pytel je naplněný směsí vody a vzduchu, a tím získává náraz absorbující vlastnosti. Kromě toho se podstatně méně zhoupne než pytle naplněné pískem, což pomáhá předcházet zraněním a umožňuje bezstarostný trénink. V závislosti na nároky lze naplnit pytel 35 až 55 litry vody přes solidní ventil z vinylu (PVC). O napnutý tvar a specifické vlastnosti úderu se postará naplnění jádra vzduchem. Abyste mohli bez starostí boxovat, boxovací pytel Klarfit Maxxmma A má robustní vnější plášť ze syntetické kůže. Odolné závěsy z balistického nylonu udrží pytel bezpečně ve výši. Nebo se zavěsí příčně jako pytel pro trénink spodního úderu. Alternativně může být pytel použitý s dodávanými popruhy i jako zátěžový pytel pro kývání, zvedání nebo nárazy, čímž se trénuje najednou několik svalových skupin.Zvlášť praktické: Pokud se boxovací pytel Klarfit Maxxmma A delší dobu nepoužívá nebo je ho třeba přemístit, jednoduše se vyprázdní a prostorově úsporně se uskladní či přepraví bez námahy. Díky dodávané hadici na vodu a vzduchové pumpě je pytel stejně rychle opět připraven k použití. Nový produkt naleznete jednoduše tu na našem webu v populární sekci posilovací pomůcky. Máme pro vás zcela nové produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také více produktů od výrobce KLARFIT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek KLARFIT Maxxmma A, boxovací pytel, zátěžový pytel, trénink spodního úderu / zvedáku, náplň voda/vzduch, od skvělého výrobce KLARFIT můžete sehnat nyní za mimořádně nízkou cenu. Nabídky již od 3 099 Kč.