KLARFIT Maxxmma B, sada, boxovací pytel, zátěžový pytel, trénink spodního úderu / zvedáku, náplň voda/vzduch, 3 ‚

Zátěžový pytel Klarfit Maxxmma B s vodní a vzduchovou náplní je inovativní alternativou k pytlům naplněným pískem.Se... více informací »
KLARFIT Maxxmma B
Značka: KLARFIT
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Zátěžový pytel Klarfit Maxxmma B s vodní a vzduchovou náplní je inovativní alternativou k pytlům naplněným pískem.Se...

Zátěžový pytel Klarfit Maxxmma B s vodní a vzduchovou náplní je inovativní alternativou k pytlům naplněným pískem.Se zátěžovým pytlem Klarfit Maxxmma B budete od nynějška trénovat svou sílu a vytrvalost velmi rozmanitě celkem jednoduše doma. 33 x 95 cm velký boxovací pytel je naplněný směsí vody a vzduchu, a tím získává náraz absorbující vlastnosti. Kromě toho se podstatně méně zhoupne než pytle naplněné pískem, což pomáhá předcházet zraněním a umožňuje bezstarostný trénink. V závislosti na nároky lze naplnit pytel 40 až 65 litry vody přes solidní ventil z vinylu (PVC). O napnutý tvar a specifické vlastnosti úderu se postará naplnění jádra vzduchem. Abyste mohli bez starostí boxovat, boxovací pytel Klarfit Maxxmma B má robustní vnější plášť ze syntetické kůže. Odolné závěsy z balistického nylonu udrží pytel bezpečně ve výši. Nebo se zavěsí příčně jako pytel pro trénink spodního úderu. Alternativně může být pytel použitý s dodávanými popruhy i jako zátěžový pytel pro kývání, zvedání nebo nárazy, čímž se trénuje najednou několik svalových skupin. Jako kompletní sada se pro trénink smíšených bojových umění (MMA) je produkt přímo dodáván s párem chráničů píšťal a párem MMA rukavic.Zvlášť praktické: Pokud se boxovací pytel Klarfit Maxxmma B delší dobu nepoužívá nebo je ho třeba přemístit, jednoduše se vyprázdní a prostorově úsporně se uskladní či přepraví bez námahy. Díky dodávané hadici na vodu a vzduchové pumpě je pytel stejně rychle opět připraven k použití.Tento unikátní produkt KLARFIT Maxxmma B, sada, boxovací pytel, zátěžový pytel, trénink můžete nakoupit nyní tu na stránkách umístěný v sekci posilovací pomůcky! Najděte si ještě ostatní produkty z naší sekce za super cenu. Oblíbený výrobce KLARFIT dlouhodobě poskytuje top výrobky . Však to vidíte sami!

Zajímavý produkt KLARFIT Maxxmma B, sada, boxovací pytel, zátěžový od známého výrobce KLARFIT můžete koupit zde teď právě napořád výhodně! Cena od 4 099 Kč.