KLARFIT Miri, modrá, dětská houpačka s ocelovou konstrukcí, určená na zahradu

Když začne léto a svěží vzduch zve na strávení příjemných chvil, přináší houpačka Miri od výrobceKlarfit dětem... více informací »
KLARFIT Miri
Značka: KLARFIT
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Když začne léto a svěží vzduch zve na strávení příjemných chvil, přináší houpačka Miri od výrobceKlarfit dětem...

Když začne léto a svěží vzduch zve na strávení příjemných chvil, přináší houpačka Miri od výrobceKlarfit dětem mimořádnou zábavu. Děti tráví hodiny při hrách na houpačce, aby zakusili pocit vznášení se ve vzduchu. Stabilní konstrukce sestává ze silnostěnných ocelových tyčí, které zajišťují dokonalou stabilitu a bezpečnost při houpání. Ocel je galvanicky pokovená a potažená práškovou barvou, takže houpačka může klidně zůstat venku i během deštivých dnů. Mimořádnou stabilitu zajišťují 4 dlouhé kůly, které se snadno upevňují do země. Samozřejmě lze houpačku zabetonovat na určeném místě. Abyste se zábavou mohli začít hned, houpačka se dodává s umělohmotným sedadlem se závěsným lanovým systémem. Dětská houpačka Miri je určena pro děti od 3 do 10 let s max. tělesnou hmotností 45kg. Ocelová konstrukce se dá snadno poskládat i rozložit a v zimě ji bezpečně uložit do sklepa. Prosím, mějte na vědomí, že houpačka se dodává jako montážní sada. Doba montáže závisí na manuální zručnosti, trvá přibližně 30 minut. Dostupné barvy: modrá, zelená (10026905)
Kvalitní a levný produkt KLARFIT Miri, modrá, dětská houpačka s lze pořídit přímo na webu v oblíbené sekci zábava a volný čas! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této známé sekce za výborné peníze. Přední značka KLARFIT vám může poskytnout kvalitní sortiment.! To ale není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od dodavatele KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kousek KLARFIT Miri, modrá, dětská houpačka od přední společnosti KLARFIT můžete získat aktuálně za outletovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 1 399 Kč.