KLARFIT Miri, zelená dětská houpačka s ocelovou konstrukcí, určená na zahradu

Když začne léto a svěží vzduch zve na strávení příjemných chvil, přináší houpačka Miri od výrobceKlarfit dětem... více informací »
KLARFIT Miri
Značka: KLARFIT
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Když začne léto a svěží vzduch zve na strávení příjemných chvil, přináší houpačka Miri od výrobceKlarfit dětem...

Když začne léto a svěží vzduch zve na strávení příjemných chvil, přináší houpačka Miri od výrobceKlarfit dětem mimořádnou zábavu. Děti tráví hodiny při hrách na houpačce, aby zakusili pocit vznášení se ve vzduchu.Stabilní konstrukce sestává ze silnostěnných ocelových tyčí, které zajišťují dokonalou stabilitu a bezpečnost při houpání. Ocel je galvanicky pokovená a potažená práškovou barvou, takže houpačka může klidně zůstat venku i během deštivých dnů. Mimořádnou stabilitu zajišťují 4 dlouhé kůly, které se snadno upevňují do země. Samozřejmě lze houpačku zabetonovat na určeném místě.Abyste se zábavou mohli začít hned, houpačka se dodává s umělohmotným sedadlem se závěsným lanovým systémem. Dětská houpačka Miri je určena pro děti od 3 do 10 let s max. tělesnou hmotností 45kg. Ocelová konstrukce se dá snadno poskládat i rozložit a v zimě ji bezpečně uložit do sklepa.Prosím, mějte na vědomí, že houpačka se dodává jako montážní sada. Doba montáže závisí na manuální zručnosti, trvá přibližně 30 minut.Dostupné barvy: modrá (10026904), zelená Hodně povedený kousek KLARFIT Miri, zelená dětská houpačka s máte možnost najít v pohodě tady u nás umístěný v sekci zábava a volný čas! Vyhledejte si zlevněné zboží z této populární rubriky snadno online. Výrobce KLARFIT dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty.. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od značky KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající kousek KLARFIT Miri, zelená dětská houpačka s ocelovou konstrukcí, určená na od našeho známého výrobce KLARFIT můžete sehnat na našich stránkách trvale výhodně. Levně za 1 599 Kč.