KLARFIT MT 500, béžový, masážní stůl, 210 cm, 200 kg, sklápěcí, jemný povrch, taška

Pro relaxační oddechový čas: Hýčkejte své tělo a duši. Na masážním stole Klarfit MT 500 najdou svaly uklidňující uvolnění.... více informací »
KLARFIT MT 500
Značka: KLARFIT
4 219 Kč
Ověřit dostupnost
Pro relaxační oddechový čas: Hýčkejte své tělo a duši. Na masážním stole Klarfit MT 500 najdou svaly uklidňující uvolnění....

Pro relaxační oddechový čas: Hýčkejte své tělo a duši. Na masážním stole Klarfit MT 500 najdou svaly uklidňující uvolnění. Užijte si svou další masáž – ať už masírujete, nebo jste masírovaný!Masážní stůl Klarfit MT 500 pomáhá k plnému uvolnění svalů. Nechte se rozmazlovat nebo sami hýčkejte. Skládací masážní stůl je v momentě postaven. Jeho 10 cm tlusté polstrování z jemné pěny nabízí vysoký komfort ležení a pomůže tak bezprostředně se uvolnit. S 10 stupni sklopnou zádovou opěrkou, odnímatelnou podporou rukou a hlavy a s uzavíratelným otvorem na obličej umožňuje masážní stůl optimálně se přizpůsobit masáži v poloze na břiše nebo v poloze na zádech. Díky výškově nastavitelným nohám může každý masér přizpůsobit lehátko pro své potřeby – takže budete masírovat naprosto uvolněně. Díky nízké hmotnosti, dodávané přenosné tašce a komfortní funkci skládání lze stůl jednoduše vzít s sebou, takže jste vždy a všude připraven poskytnout blahodárné uvolnění.Osvěžení pro tělo i mysl. Masážní stůl Klarfit MT 500 pomáhá vytvořit relaxační oddechový čas a umožňuje v momentě zapomenout na bolest svalů.Dostupné barvy: béžová, červená (produkt 10029968), modrá (produkt 10029969), hnědá (produkt 10029970), černá (produkt 10029971)Kvalitní a oblíbený výrobek KLARFIT MT 500, béžový, masážní stůl, najdete pohodlně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii masážní stoly! Vyhledejte si parádní produkty z této známé sekce za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce KLARFIT pro své zákazníky dodává špičkové produkty.! Přesvědčte se. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od dodavatele KLARFIT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Super kousek KLARFIT MT 500, béžový, masážní od známé kvalitní značky KLARFIT snadno můžete získat právě teď u nás za zcela nejnižší cenu. Produkt momentálně prodáváme za 4 219 Kč.