KLARFIT MT 500, červený, masážní stůl, 210 cm, 200 kg, sklápěcí, jemný povrch, taška

Pro relaxační oddechový čas: Hýčkejte své tělo a duši. Na masážním stole Klarfit MT 500 najdou svaly uklidňující uvolnění.... více informací »
KLARFIT MT 500
Značka: KLARFIT
4 129 Kč
Ověřit dostupnost
Pro relaxační oddechový čas: Hýčkejte své tělo a duši. Na masážním stole Klarfit MT 500 najdou svaly uklidňující uvolnění....

Pro relaxační oddechový čas: Hýčkejte své tělo a duši. Na masážním stole Klarfit MT 500 najdou svaly uklidňující uvolnění. Užijte si svou další masáž – ať už masírujete, nebo jste masírovaný!Masážní stůl Klarfit MT 500 pomáhá k plnému uvolnění svalů. Nechte se rozmazlovat nebo sami hýčkejte. Skládací masážní stůl je v momentě postaven. Jeho 10 cm tlusté polstrování z jemné pěny nabízí vysoký komfort ležení a pomůže tak bezprostředně se uvolnit. S 10 stupni sklopnou zádovou opěrkou, odnímatelnou podporou rukou a hlavy a s uzavíratelným otvorem na obličej umožňuje masážní stůl optimálně se přizpůsobit masáži v poloze na břiše nebo v poloze na zádech. Díky výškově nastavitelným nohám může každý masér přizpůsobit lehátko pro své potřeby – takže budete masírovat naprosto uvolněně. Díky nízké hmotnosti, dodávané přenosné tašce a komfortní funkci skládání lze stůl jednoduše vzít s sebou, takže jste vždy a všude připraven poskytnout blahodárné uvolnění.Osvěžení pro tělo i mysl. Masážní stůl Klarfit MT 500 pomáhá vytvořit relaxační oddechový čas a umožňuje v momentě zapomenout na bolest svalů.Dostupné barvy: červená, modrá (produkt 10029969), hnědá (produkt 10029970), černá (produkt 10029971), béžová (produkt 10029972) Vysoce kvalitní produkt KLARFIT MT 500, červený, masážní stůl, 210 cm, 200 kg, sklápěcí, jemný povrch, taška dostanete aktuálně u nás umístěný v rubrice masážní stoly. Máme pro vás vyjímečné produkty z této oblíbené sekce ve slevě! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další kvalitní produkty značky KLARFIT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus KLARFIT MT 500, červený, masážní stůl, 210 cm, 200 kg, sklápěcí, jemný povrch, od top výrobce KLARFIT snadno najdete aktuálně opravdu levně! Nyní můžete mít za 4 129 Kč.