KLARFIT Obouruční činka Klarfit 58,5 kg, cvičení na tréninkové lavič

Klarfit obouruční činka je přísný trenér pro manifestaci lidské vůle ve svalové hmotě božského těla.Hlavním nástrojem... více informací »
KLARFIT Obouruční činka Klarfit 58
Značka: KLARFIT
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit obouruční činka je přísný trenér pro manifestaci lidské vůle ve svalové hmotě božského těla.Hlavním nástrojem...

Klarfit obouruční činka je přísný trenér pro manifestaci lidské vůle ve svalové hmotě božského těla.Hlavním nástrojem činky je celkem 6 závaží (4 x 10 kg, 2 x 5 kg), kterými lze flexibilně měnit hmotnost činky od 10 do 50 kg pro poskytnutí výkonnostně přiměřených tréninků začátečníkům i pokročilým.Díky plastovým potahům závaží je činka šetrná k podlahám a jiným odkládacím plochám. Pozitivem tohoto výběru materiálu je zabránění rušivému zvonění činky, jak je to běžné při závažích z kovu.Bezpečnost zařízení Klarfit poskytují hvězdicové uzávěry a vroubkované rukojeti, které zabraňují vyklouznutí.Klarfit činka je vhodná pro vzpírání na tréninkové lavičce a stejně na cvičení vestoje a pro zvýšení výkonnostní hranice může být doplněna dalšími závažími.

Hodně prodávaný výrobek KLARFIT Obouruční činka Klarfit 58,5 kg, cvičení na od značky s dlouholetou historií KLARFIT lze koupit tady za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 2 999 Kč.