KLARFIT Podložka na jógu Klarfit , 190 x 60 cm, 15 mm, gymnastická

Podložka na jógu Klarfit je pro tělo příjemné cvičební zařízení, které položí 15 mm hrubý základ pro příjemný trénink a... více informací »
KLARFIT Podložka na jógu Klarfit
Značka: KLARFIT
569 Kč
Ověřit dostupnost
Podložka na jógu Klarfit je pro tělo příjemné cvičební zařízení, které položí 15 mm hrubý základ pro příjemný trénink a...

Podložka na jógu Klarfit je pro tělo příjemné cvičební zařízení, které položí 15 mm hrubý základ pro příjemný trénink a pro ochranu kloubů.Vlastnosti materiálu plastové pěny tlumí vibrace a účinně izolují hluk i chlad podlahy. Současně pěna přijímá tělesnou teplotu trénujícího, a stará se tak o uvolnění svalů a správnou teplotu tréninkových podmínek.Možnosti využití podložky nejsou omezeny na jógu, ale týkají se i gymnastiky, Pilates, páteř šetřícího tréninku břišních svalů, cvičení, aerobiku nebo cvičení pro těhotné. Z fyziologického hlediska umožňuje poddajnost a pružnost materiálu trénink, který obzvláště šetří klouby – důležité i při skákání a pohybových cvičeních.Kromě toho může být podložka díky vysoké odolnosti a zvukové izolaci použita i jako podložka pod tréninková zařízení, která mohou potenciálně poškodit podlahu nebo jsou jen prostě hlučná. Její celková pevnost a odolnost umožňují neškodné používání na různých površích – například na pláži, na zahradě nebo na terase.Po vnějším použití potěší podložka další vlastností – je odolná proti špíně a také nejjednodušším způsobem omyvatelná z obou stran: otřením teplou vodou.Tento levný produkt máte možnost koupit aktuálně tu ve známé kategorii podložky na cvičení. Najděte si kvalitní produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele KLARFIT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kousek KLARFIT Podložka na jógu originál od výrobce KLARFIT je k dostání zrovna v bezva akci. Aktuálně v akci za 569 Kč.