KLARFIT posilovací lavice, bench press

Tréninková stanice Klarfit FIT KS02 je ideálním zařízením pro cílené posilování svalstva břicha, rukou, nohou a zad -... více informací »
KLARFIT posilovací lavice
Značka: KLARFIT
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Tréninková stanice Klarfit FIT KS02 je ideálním zařízením pro cílené posilování svalstva břicha, rukou, nohou a zad -...

Tréninková stanice Klarfit FIT KS02 je ideálním zařízením pro cílené posilování svalstva břicha, rukou, nohou a zad – jednoduše pro svalstvo celého těla. Nabízí začátečníkům i pokročilým adekvátní trénink jednotlivých svalů nebo v kombinaci cvičebních komponentů i trénink celých svalových skupin.Lavice je připravena na bench press, který namáhá především svalstvo rukou a hrudníku. K tomu curl pult a butterfly pro posilování ramen a paží, zakopávání nohou pro spodní a vrchní stehenní svaly a veslování – tah kabelu pro celé zádové svalstvo.Rozsáhlé kombinační možnosti zařízení a cvičení umožňují individuální a efektivní trénink celého těla, zatímco jiné možnosti nastavení zařízení dovolují specifické osobní přizpůsobení a sportovně – medicínské přiměřené držení těla. Stabilní ocelová konstrukce posilovací stanice Klarfit FIT KS02 zaručí bezpečnost během tréninkového procesu, takže se můžete věnovat nabírání svalstva.Vezměte prosím na vědomí, že výrobek je dodáván jako montážní sada. Montáž je možná v závislosti na zručnosti během 30 minut. Kvůli velké váze a výšce zařízení se doporučuje montáž ve dvou lidech. Všimněte si, prosím, že je zobrazeno závaží/činky, jež nejsou součástí dodávky.
Nový produkt KLARFIT posilovací lavice, bench press lze sehnat lehce tu zařazený v kategorii posilování. Nyní si můžete pořídit vyjímečné zboží z této populární sekce ve výhodné akci!

Akční a ve slevě kousek KLARFIT posilovací lavice, bench od oblíbené značky KLARFIT snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Teď v akci 7 299 Kč.