KLARFIT Rocketkid, trampolína, Ø140cm, bezpečnostní síť, bungee závěs, od 3 let

Na značky, připravte se, start! S trampolínou Rocketkid od Klarfit si můžete hrát, bavit se a cvičit po celý rok - uvnitř i venku.... více informací »
KLARFIT Rocketkid
Značka: KLARFIT
2 289 Kč
Ověřit dostupnost
Na značky, připravte se, start! S trampolínou Rocketkid od Klarfit si můžete hrát, bavit se a cvičit po celý rok - uvnitř i venku....

Na značky, připravte se, start! S trampolínou Rocketkid od Klarfit si můžete hrát, bavit se a cvičit po celý rok – uvnitř i venku. Trampolína Rocketkid od společnosti Klarfit o průměru 1,40 m je ideálním základním vybavením a představuje skvělou zábavu pro nejmenší skokany. Je proto zcela přizpůsoben potřebám dětí: místo obvyklých ocelových pružin je skákací plocha napnuta pružnými bungee šňůrami, které jsou ukryty pod barevným polstrováním a umožňují tak bezpečné skákání. Skákací plocha je navíc obklopena mimořádně velkou bezpečnostní sítí s praktickým uzamykatelným vchodem. Zábradlí je samozřejmě úhledně čalouněné. Díky práškovému lakování, odolným materiálům a kompaktním rozměrům můžete trampolínu používat uvnitř i venku. Divoká zábava i pro děti: Trampolína Rocketkid od Klarfit je snadný způsob, jak hravou formou podpořit kondici, koordinaci a smysl pro rovnováhu. Upozorňujeme, že trampolína se dodává jako montážní sada. Součástí balení je ilustrovaný manuál a potřebný montážní materiál. Tento oblíbený výrobek KLARFIT Rocketkid, trampolína, Ø140cm, lze sehnat bez problémů tady na našich stránkách v sekci trampolíny. Najděte si nové produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Oblíbený dodavatel KLARFIT dlouhodobě nabízí kvalitní zboží za skutečně výhodné peníze. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento žádaný produkt KLARFIT Rocketkid, trampolína, Ø140cm, bezpečnostní síť, bungee závěs, od od kvalitní společnosti KLARFIT můžete najít zrovna za výborné peníze. Akční cena již od 2 289 Kč.