KLARFIT Rocketkid, trampolína, Ø140cm, bezpečnostní síť, bungee závěs, od 3 let

Na značky, připravte se, start! S trampolínou Rocketkid od Klarfit si můžete hrát, bavit se a cvičit po celý rok - uvnitř i venku.... více informací »
KLARFIT Rocketkid
Značka: KLARFIT
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Na značky, připravte se, start! S trampolínou Rocketkid od Klarfit si můžete hrát, bavit se a cvičit po celý rok - uvnitř i venku....

Na značky, připravte se, start! S trampolínou Rocketkid od Klarfit si můžete hrát, bavit se a cvičit po celý rok – uvnitř i venku. Trampolína Rocketkid od společnosti Klarfit o průměru 1,40 m je ideálním základním vybavením a představuje skvělou zábavu pro nejmenší skokany. Je proto zcela přizpůsoben potřebám dětí: místo obvyklých ocelových pružin je skákací plocha napnuta pružnými bungee šňůrami, které jsou ukryty pod barevným polstrováním a umožňují tak bezpečné skákání. Skákací plocha je navíc obklopena mimořádně velkou bezpečnostní sítí s praktickým uzamykatelným vchodem. Zábradlí je samozřejmě úhledně čalouněné. Díky práškovému lakování, odolným materiálům a kompaktním rozměrům můžete trampolínu používat uvnitř i venku. Divoká zábava i pro děti: Trampolína Rocketkid od Klarfit je snadný způsob, jak hravou formou podpořit kondici, koordinaci a smysl pro rovnováhu. Upozorňujeme, že trampolína se dodává jako montážní sada. Součástí balení je ilustrovaný manuál a potřebný montážní materiál. Tento exkluzivní kousek najdete zrovna tu na webu v rubrice trampolíny. Mrkněte na ostatní produkty ve zmiňované kategorii snadno online! Přední značka KLARFIT dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní produkty. za výborné peníze. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další skvělé zboží od dodavatele KLARFIT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt KLARFIT Rocketkid, trampolína, Ø140cm, bezpečnostní síť, bungee originál od značky KLARFIT máte možnost koupit online za skvělou cenu! K sehnání zrovna v akci za 2 399 Kč.