KLARFIT Rocketkid, trampolína, Ø140cm, bezpečnostní síť, bungee závěs, od 3 let

Na značky, připravte se, start! S trampolínou Rocketkid od Klarfit si můžete hrát, bavit se a cvičit po celý rok - uvnitř i venku.... více informací »
KLARFIT Rocketkid
Značka: KLARFIT
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Na značky, připravte se, start! S trampolínou Rocketkid od Klarfit si můžete hrát, bavit se a cvičit po celý rok - uvnitř i venku....

Na značky, připravte se, start! S trampolínou Rocketkid od Klarfit si můžete hrát, bavit se a cvičit po celý rok – uvnitř i venku. Trampolína Rocketkid od společnosti Klarfit o průměru 1,40 m je ideálním základním vybavením a představuje skvělou zábavu pro nejmenší skokany. Je proto zcela přizpůsoben potřebám dětí: místo obvyklých ocelových pružin je skákací plocha napnuta pružnými bungee šňůrami, které jsou ukryty pod barevným polstrováním a umožňují tak bezpečné skákání. Skákací plocha je navíc obklopena mimořádně velkou bezpečnostní sítí s praktickým uzamykatelným vchodem. Zábradlí je samozřejmě úhledně čalouněné. Díky práškovému lakování, odolným materiálům a kompaktním rozměrům můžete trampolínu používat uvnitř i venku. Divoká zábava i pro děti: Trampolína Rocketkid od Klarfit je snadný způsob, jak hravou formou podpořit kondici, koordinaci a smysl pro rovnováhu. Upozorňujeme, že trampolína se dodává jako montážní sada. Součástí balení je ilustrovaný manuál a potřebný montážní materiál. Žádaný výrobek KLARFIT Rocketkid, trampolína, Ø140cm, bezpečnostní síť, bungee závěs, od 3 let máte možnost získat již dnes tady a teď na našich stránkách v populární sekci trampolíny. Najděte si oblíbené produkty z této populární kategorie za báječnou cenu! Dodavatel KLARFIT má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty. za mimořádně nízké ceny. Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele KLARFIT. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a levný výrobek KLARFIT Rocketkid, trampolína, Ø140cm, bezpečnostní síť, bungee od dodavatele se skvělou pověstí KLARFIT snadno můžete najít právě nyní na našich stránkách extra výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 2 399 Kč.