KLARFIT sada činek, 4 x hřídel činky, 14 x závaží, 97,5 kg

Set činek Klarfit je cenný nástroj při investici lidské vůle do svalů.Na hřídele činek, které mají 4 závaží (2 x 2,5 kg a 2... více informací »
KLARFIT sada činek
Značka: KLARFIT
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Set činek Klarfit je cenný nástroj při investici lidské vůle do svalů.Na hřídele činek, které mají 4 závaží (2 x 2,5 kg a 2...

Set činek Klarfit je cenný nástroj při investici lidské vůle do svalů.Na hřídele činek, které mají 4 závaží (2 x 2,5 kg a 2 x 1,25 kg), lze flexibilně měnit 4,5 a 7 kg závaží pro úspěšný trénink i pro začátečníky nebo pro vyvážení pravé a levé ruky podle výkonu.Činky jsou potaženy plastovým potahem, což je výhodné pro Vaše podlahy a jiné odkládací plochy. Zároveň se tímto výběrem materiálu odbouráno rušivé řinčení závaží.Bezpečnost zařízení zajišťují maticové šrouby a vroubkované rukojeti.Klarfit činka má celkem k dispozici 6 závaží pro obouruční / zalomený hřídel (2 x 5 kg, 2 x 10 kg a 2 x 15 kg), s nimiž můžete dle výběru posilovat. Vezměte prosím na vědomí, že při zalomeném hřídeli se jedná o dvoudílnou konstrukci, která je zajištěna ve středu umístěnou šroubem se zářezem.
Akční a ve slevě produkt KLARFIT sada činek, 4 x hřídel naleznete mimo jiné tu na našich stránkách v populární sekci posilování! Nyní koupíte jiné produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu! To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kousky od výrobce KLARFIT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel KLARFIT poskytuje velmi kvalitní sortiment .

Nejprodávanější kus KLARFIT sada činek, 4 x hřídel činky, od společnosti KLARFIT lze nakoupit právě teď v nabídce levně. Produkt momentálně prodáváme za 5 499 Kč.