KLARFIT sada činek, obouruční činky, jednoruční činka, zalomená činka, 18 x závaží, 105 kg

Set činek Klarfit je cenný nástroj při investici lidské vůle do svalů.Čtyři mistři stavby těla - dvě obouruční činky, jedna... více informací »
KLARFIT sada činek
Značka: KLARFIT
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Set činek Klarfit je cenný nástroj při investici lidské vůle do svalů.Čtyři mistři stavby těla - dvě obouruční činky, jedna...

Set činek Klarfit je cenný nástroj při investici lidské vůle do svalů.Čtyři mistři stavby těla – dvě obouruční činky, jedna jednoruční činka a jedna zalomená činka mohou flexibilně používat 18 závaží (6 x 1,25 kg, 6 x 2,5 kg, 2 x 5 kg, 2 x 10 kg, 2 x 15 kg ) pro budování svalstva.Závaží jsou zhotoveny z lité oceli.Bezpečnost zařízení zajišťují maticové šrouby a vroubkované rukojeti.Tento kvalitní a levný kousek můžete najít přímo tady a teď na našem webu ve známé kategorii posilování! Připravili jsme pro vás ještě ostatní kusy z této populární kategorie jednoduše online! Známý dodavatel KLARFIT pro vás připravuje vynikající výrobky skutečně levně!

Velmi oblíbený produkt KLARFIT sada činek, obouruční činky, jednoruční činka, zalomená od společnosti s úžasnou pověstí KLARFIT můžete sehnat v naší aktuální nabídce za báječnou cenu. V akci za cenu 10 799 Kč.