KLARFIT Tread Advanced, běžecký pás s měřičem pulsu, pruhovým masážním zařízením, lavička na zdvihy, černý

Klarfit Tread Advanced je neúnavný běžecký pás, jehož design je zaměřen na náročné požadavky domácí posilovny a na férovou... více informací »
KLARFIT Tread Advanced
Značka: KLARFIT
20 199 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit Tread Advanced je neúnavný běžecký pás, jehož design je zaměřen na náročné požadavky domácí posilovny a na férovou...

Klarfit Tread Advanced je neúnavný běžecký pás, jehož design je zaměřen na náročné požadavky domácí posilovny a na férovou cenu.Stroj šetří místo díky sklopitelné konstrukci. Hydraulický zvedací mechanismus umožňuje snadný zdvih i složení běžecké plochy. Dvě kolečka garantují snadný posun vpřed/vzad. Stykové plochy jsou chráněny vůči poškrábání citlivých povrchů a tlumí rušivé zvuky během cvičení.Tréninkovou plošinu tvoří nakloněný, magnetický běžecký pás s protiskluzovým povrchem, jehož odpor lze regulovat podle požadované náročnosti. V ručkách zabudované měřiče pulsu posílají informace o srdečním tepu do tréninkového počítače, čímž lze získat optimální kontrolu nad cvičením. Kromě tepové frekvence zobrazuje snadno ovladatelný tréninkový počítač čas, rychlost, spalování kalorií a všechny ostatní relevantní informace, potřebné ke kontrole cvičení. Zabudovaný pásový masážní přístroj opravuje maličké chyby krásy na bocích. Zařízení je doplněno i o zdvihovou lavičku.Na pravé i levé straně tréninkového počítače lze uložit láhev s vodou nebo MP3 přehrávač, mobil či šperky.Prosím, vezměte na vědomí, že zařízení je dodáváno jako montážní sada, jejíž montáž trvá cca 20 minut (záleží na individuální dovednosti). Obrázkový manuál a potřebné montážní příslušenství jsou součástí balení. Diskontní výrobek KLARFIT Tread Advanced, běžecký pás s měřičem pulsu, pruhovým masážním zařízením, lavička na zdvihy, černý najdete lehce na našem webu ve známé rubrice běžecké pásy! Nyní si můžete pořídit parádní výrobky ze zmíněné sekce za outletovou cenu! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další skvělé zboží značky KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus KLARFIT Tread Advanced, běžecký pás s od společnosti KLARFIT je k dispozici právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. V akci za 20 199 Kč.