KLARFIT treppe, černý, power stepper, domácí trenažér, senzor pulsu, skládací

Krok za krokem k vysněné postavě! S power stepperem Klarfit Treppo nejen zvýšíte svou fyzickou kondici. Jednoduché, ale náročné... více informací »
KLARFIT treppe
Značka: KLARFIT
6 299 Kč
Ověřit dostupnost
Krok za krokem k vysněné postavě! S power stepperem Klarfit Treppo nejen zvýšíte svou fyzickou kondici. Jednoduché, ale náročné...

Krok za krokem k vysněné postavě! S power stepperem Klarfit Treppo nejen zvýšíte svou fyzickou kondici. Jednoduché, ale náročné cvičení formuje nohy, hýždě a boky a urychluje spalování tuků. Rozdíl, který vede již po několika trénincích k výrazně lepšímu fyzickému pocitu. Pro individuální potřeby lze nastavit cvičební odpor obou hydraulických válců ve 12 stupních. Pohyb při chůzi po schodech zajišťuje velmi přirozený a kloubům šetrný trénink, zatímco velká tvarovaná rukojeť zajišťuje optimální držení těla na stepperu. Integrovaný snímač měří během tréninku puls, který lze sledovat přímo na tréninkovém počítači Klarfit power stepper Treppo. Kromě toho zobrazuje další údaje o výkonu, jako je spotřeba kalorií, počet kroků za minutu a ujetá vzdálenost. Pro občerstvení je trenažér vybaven držákem na láhev s vodou. Díky tomu vám během tréninku nikdy nedojdou elektrolyty. Skládací mechanismus umožňuje úsporné skladování domácího trenažéru v době, kdy se nepoužívá. Chůze do dokonalé formy nejsnadnějším způsobem s power stepperem Klarfit Treppo.
Tento kvalitní produkt můžete najít již dnes tu na našem webu v sekci steppery. Připravili jsme pro vás nové produkty z této populární rubriky na pár kliknutí. Tato značka KLARFIT pro své zákazníky prodává top sortiment.. To však není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce KLARFIT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Často hledaný kus KLARFIT treppe, černý, power stepper, domácí trenažér, senzor od značky se zárukou kvality KLARFIT můžete nakoupit tady a teď za výborné peníze. Výhodně za skvělou cenu 6 299 Kč.