KLARFIT Ultimate Gym 3000, bílá, multifunkční fitness stanice

Zařízení Ultimate Gym 3000 od společnosti Klarfit je spolehlivá silová tréninková stanice, která zajistí Váš každodenní... více informací »
KLARFIT Ultimate Gym 3000
Značka: KLARFIT
11 099 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Ultimate Gym 3000 od společnosti Klarfit je spolehlivá silová tréninková stanice, která zajistí Váš každodenní...

Zařízení Ultimate Gym 3000 od společnosti Klarfit je spolehlivá silová tréninková stanice, která zajistí Váš každodenní trénink a umožňuje vůči kloubům šetrné provedení cvičení.Pevný trubkový rám s pohodlným polstrováním umožňuje více než 30 cvičení pro celé paže, nohy, hrudník a záda. Zařízení tak nabízí mnoho různých příležitostí zocelit Vaše tělo v soukromé tělocvičně. Hladce pohyblivé lanové kladky zaručují rovnoměrné pohyby při optimálním přenosu síly. Chcete-li přizpůsobit intenzitu svým individuálním potřebám, můžete si v malých krocích po 6 kg volit optimální tréninkové závaží pomocí zasunutí kolíku.Z prostředního sedadla máte přístup k butterfly modulu, který může být také použit pro trénink hrudníku a ramen, jako zařízení na natahování nohou pro přední svaly na nohou a širokou horní tyč lze využít pro biceps, triceps, latissimus a cvičení zad. K tomu je zde ještě samostatný bench-press modul.Lanové zařízení je vhodné pro biceps, triceps a cvičení zad ve stoje, veslovací cvičení v sedě pro ramena, záda a paže nebo cvičení nohou, když je namontováno poutko na nohy. Zařízení na ohýbání nohou lze použít pro zadní část nohou a zadek.Opěradlo a sedadlo jsou potažené snadno čistitelnou syntetickou kůží, a proto je možné jednoduše je po tréninku otřít ručníkem.
Unikátní a žádaný kus KLARFIT Ultimate Gym 3000, pořídíte rovnou tady na našich stránkách umístěný v kategorii domácí věže! Prozkoumejte kvalitní produkty z této známé kategorie snadno online!

Zajímavý kus KLARFIT Ultimate Gym 3000, bílá, multifunkční fitness od značky s dlouholetou tradicí KLARFIT můžete nakoupit zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Na našich stránkách za 11 099 Kč.