KLARFIT Ultimate Gym 5000, černá, multifunkční fitness stanice

Zařízení Ultimate Gym 5000 od společnosti KLARFIT je spolehlivá silová tréninková stanice, která zajistí Váš každodenní... více informací »
KLARFIT Ultimate Gym 5000
Značka: KLARFIT
16 399 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Ultimate Gym 5000 od společnosti KLARFIT je spolehlivá silová tréninková stanice, která zajistí Váš každodenní...

Zařízení Ultimate Gym 5000 od společnosti KLARFIT je spolehlivá silová tréninková stanice, která zajistí Váš každodenní trénink a umožňuje pro klouby šetrné provedení cvičení.Pevný trubkový rám s pohodlným polstrováním umožňuje více než 50 cviků pro celé tělo. Zařízení tak nabízí mnoho různých příležitostí zocelit Vaše tělo v soukromé domácí tělocvičně. Hladce pohyblivé lanové kladky zaručují rovnoměrné pohyby při optimálním přenosu síly.Z prostředního sedadla máte přístup k butterfly modulu, který může být také použit pro bench-press na trénink hrudníku a ramen, jako zařízení na natahování nohou pro přední svaly na nohou a širokou horní tyč lze využít pro biceps, triceps, latissimus a cvičení zad.Lanové zařízení je vhodné pro biceps, triceps a cvičení zad ve stoje, veslovací cviky vsedě pro ramena, záda a paže nebo cvičení nohou, když je namontováno poutko na nohy. Zařízení na ohýbání nohou lze použít pro zadní část nohou a zadek.Na pravé straně je šikmá crunch lavice pro cvičení břicha, podpůrný modul pro zvedací cvičení nohou a visící cvičení s odporem. Přízemní zařízení s odporem na levé straně je optimální pro různé varianty kliků vleže.Opěradlo i sedadlo je potažené snadno čistitelnou syntetickou kůží, a proto je možné jednoduše je po tréninku otřít ručníkem. Unikátní a žádaný výrobek KLARFIT Ultimate Gym 5000, černá, multifunkční fitness stanice můžete dostat aktuálně tady na webu v populární rubrice domácí věže! Získejte zlevněné produkty z této známé kategorie na pár kliknutí.

Tento skvělý produkt KLARFIT Ultimate Gym 5000, od společnosti se zárukou kvality KLARFIT dostanete tady a teď za super cenu. Levně za 16 399 Kč.