KLARFIT zvedací hrazda s boxovacím pytlem, < 350 kg

Zvedací hrazda s boxovacím pytlem Klarfit je tvrdé sportovní zařízení pro denní trénování těla a mysli mezi vlastními nebo... více informací »
KLARFIT zvedací hrazda s
Značka: KLARFIT
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Zvedací hrazda s boxovacím pytlem Klarfit je tvrdé sportovní zařízení pro denní trénování těla a mysli mezi vlastními nebo...

Zvedací hrazda s boxovacím pytlem Klarfit je tvrdé sportovní zařízení pro denní trénování těla a mysli mezi vlastními nebo státem provozovanými čtyřmi stěnami.Kombinace shybů a boxovacích pohybů pomůže vytvořit nenapadnutelná zorné pole a také při výcviku dlouhého dechu. Kvality, které nejsou abnormální, spíše potřebné a žádané na každé životní cestě.Zvedací hrazda počítá s těžkými sousty a celoživotním růstem svalů a je zatížitelná hmotností do 350 kg.Vezměte prosím na vědomí, že zařízení je dodáváno jako montážní sada. Montážní materiál je samozřejmě součástí dodávky.
Tento zlevněný výrobek KLARFIT zvedací hrazda s boxovacím pytlem, < 350 kg lze nakoupit aktuálně tady u nás ve známé kategorii posilování. Nyní můžete koupit další produkty z naší sekce ve slevě. Přední výrobce KLARFIT má ve stále nabídkce vynikající sortiment. za výborné peníze. Nové kousky každý den! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další kousky od značky KLARFIT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt KLARFIT zvedací hrazda s od značky s dlouholetou historií KLARFIT máte možnost koupit tady a teď právě za báječnou cenu! Právě teď jen za 4 199 Kč.