Klarstein 2-RDWH, pohyblivá vitrína na 10 hodinek

Elegantní pohyblivý stojan z řady "Old Marshall" značky Klarstein je reprezentativním nábytkem pro hodinky s praktickým využitím: ... více informací »
Klarstein 2-RDWH
Značka: Klarstein
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní pohyblivý stojan z řady "Old Marshall" značky Klarstein je reprezentativním nábytkem pro hodinky s praktickým využitím: ...

Elegantní pohyblivý stojan z řady „Old Marshall“ značky Klarstein je reprezentativním nábytkem pro hodinky s praktickým využitím: V zařízení uschované hodinky jsou neustále vystaveny v rotačním pohybu, který simuluje pohyb zápěstí. Tak ušetří vytahování hodinek a kromě toho stojan přispívá k péči o hodinový strojek, protože efektivně předchází znehodnocení zamaštěním. Díky plynulému, tichému chodu motorku může být stojan bez problémů umístěn přímo v ložnicích. Atraktivní design stojanu zapadne na scénu ve velkém stylu. Velké průhledné okénko umožňuje dobrý výhled na hodinky. Jednoduchá výstelka nabízí svěží kontrast k vystaveným hodinkám.

Hodně oblíbený produkt Klarstein 2-RDWH, pohyblivá vitrína na 10 od výrobce se skvělou pověstí Klarstein dostanete právě zde za skvělou cenu! Ceny od 4 399 Kč.