Klarstein 3-BKBK, pohyblivá vitrína na 13 hodinek

Klasicky elegantní pohyblivý stojan z řady "Old Marshall" od značky Klarstein je reprezentativním nábytkem pro hodinky s praktickým... více informací »
Klarstein 3-BKBK
Značka: Klarstein
6 299 Kč
Ověřit dostupnost
Klasicky elegantní pohyblivý stojan z řady "Old Marshall" od značky Klarstein je reprezentativním nábytkem pro hodinky s praktickým...

Klasicky elegantní pohyblivý stojan z řady „Old Marshall“ od značky Klarstein je reprezentativním nábytkem pro hodinky s praktickým využitím:V zařízení uschované automatické hodinky jsou neustále vystaveny v rotačním pohybu, který simuluje pohyb zápěstí. Tak je ušetřené vytahování hodinek a kromě toho stojan přispívá péči o hodinový strojek, protože se efektivně předchází znehodnocení zamaštěním.Díky plynulému, tichému chodu motorku může být stojan bez problémů umístěn přímo v místnostech pro spánek.Atraktivní design stojanu a hodinek zapadne do velkého stylu. Velké okénko umožňuje dobrý výhled na hodinky. Plochá černá výstelka nabízí svěží kontrast k vystaveným hodinkám.
Tento kvalitní produkt jde sehnat právě zde u nás v populární rubrice natahovače hodinek! Prozkoumejte akční produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze!

Designový produkt Klarstein 3-BKBK, pohyblivá vitrína pocházející od značky Klarstein můžete nakoupit v naší aktuální nabídce za extra cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 299 Kč.