Klarstein 90L1-WH, chladnička, 90 l, třída A+, s mrazákem

Klarstein 90L1-WH je praktická chladnička, přizpůsobená pro použití v dvou nebo tříčlenných domácnostech. Toto zařízení... více informací »
Klarstein 90L1-WH
Značka: Klarstein
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein 90L1-WH je praktická chladnička, přizpůsobená pro použití v dvou nebo tříčlenných domácnostech. Toto zařízení...

Klarstein 90L1-WH je praktická chladnička, přizpůsobená pro použití v dvou nebo tříčlenných domácnostech. Toto zařízení disponuje 90 l objemem, který je promyšleně rozdělen dvěma poličkami, zásuvkou a mrazící skříňkou. Na dveřích najdete přihrádky na máslo, nápoje, vajíčka a jiné drobnosti. Díky nízké spotřebě energie patří tato chladnička do energetické třídy A+. Při provozu určitě oceníte minimální hlučnost. V souladu s nařízením EU č.: 1060/2010 a Zákonem o environmentálním označování výrobků uvádíme údaje: Energetická třída: A+ (v rámci škály od A + + + (nejvyšší) po G (nejnižší)) Roční spotřeba energie v kWh/rok: 109 (na základě výsledků standardního 24 hodinového testu. Reálná spotřeba závisí na způsobu používání a umístění zařízení). Využitelný objem: 90 l Klimatická třída: N Klimatická třída „rozšířeného mírného pásma“ má pro průměrnou teplotu okolí 10 až 32°C symbol „SN“. Klimatická třída „mírného pásma“ má pro průměrnou teplotu okolí 16 až 32°C symbol „N“. Klimatická třída „subtropického pásma“ má pro průměrnou teplotu okolí 16 až 38°C symbol „ST“. Klimatická třída „tropického pásma“ má pro průměrnou teplotu okolí 16 až 43°C symbol „T“. Hlučnost v dB: 39 – měřeno v souladu se směrnicí 86/594/EWG
Vynikající výrobek Klarstein 90L1-WH, chladnička, 90 l, třída A+, s je k dispozici teď tady na našich stránkách ve známé rubrice velké kuchyňské spotřebiče. Vyberte si podobné produkty z této známé sekce ve slevě!

Tento diskontní výrobek Klarstein 90L1-WH, chladnička, 90 l, třída A+, od značky s dobrým jménem Klarstein máte možnost dostat aktuálně na webu za super peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 5 199 Kč.