Klarstein Bananarama-Tray, náhradní patro, nástavec, náhradní díl pro sušičku

Náhradní patro pro sušičky Klarstein Bananarama. Lze ho ukládat na sebe, zasouvat. Nahrazuje stará, vyřazená patra sušičky a... více informací »
Klarstein Bananarama-Tray
Značka: Klarstein
499 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní patro pro sušičky Klarstein Bananarama. Lze ho ukládat na sebe, zasouvat. Nahrazuje stará, vyřazená patra sušičky a...

Náhradní patro pro sušičky Klarstein Bananarama. Lze ho ukládat na sebe, zasouvat. Nahrazuje stará, vyřazená patra sušičky a udržuje zařízení Bananarama v provozu.Průhledný nástavec jako náhrada za opotřebované díly v sušicím zařízení Klarstein Bananarama.
Oblíbený a akční produkt Klarstein Bananarama-Tray, náhradní patro, nástavec, náhradní díl máte možnost sehnat přímo tady u nás v populární kategorii sušičky ovoce! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této rubriky za outletovou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní kousky značky Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce Klarstein má v nabídce skvělý sortiment.. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a levný výrobek Klarstein Bananarama-Tray, náhradní patro, nástavec, náhradní od známého předního výrobce Klarstein jednoduše můžete pořídit ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Momentálně v akci za 499 Kč.