Klarstein Beerfest, kotlík na slad, 2500 W, 30 l, zařízení na vaření piva, ušlechtilá ocel s dvojitou stěnou

Uvařte si vlastní pivo! Příliš složité? Vůbec ne, se rmutovací nádobou od společnosti Klarstein se každý stává... více informací »
Klarstein Beerfest
Značka: Klarstein
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Uvařte si vlastní pivo! Příliš složité? Vůbec ne, se rmutovací nádobou od společnosti Klarstein se každý stává...

Uvařte si vlastní pivo! Příliš složité? Vůbec ne, se rmutovací nádobou od společnosti Klarstein se každý stává pivovarníkem, celkem jednoduše doma. Nejsložitější část produkce vlastního piva je rmutování. Mletý slad musí být zahřátý a udržován při rovnoměrné teplotě po dlouhou dobu pro změnu tvrdého zrna na zkvasitelné cukry. Tento proces je s kotlem hračkou.Až do 30 litrů sladu lze ve velkém ocelovém kotli uvést do varu. Díky plynule nastavitelnému regulátoru se dá nastavit požadovaná teplota s přesností 2 °C přesně na hodnotu mezi 30 °C a 110 °C. 2500 W silné topné těleso pak přináší slad do varu a dosáhne požadované teploty prakticky v momentě. Dvě provozní kontrolky zobrazují, zda je zařízení na výrobu piva Beerfest právě rozehřáté (červené světlo) nebo se teplota drží na požadované úrovni (zelené světlo). Přes další otočný regulátor lze nastavit časovač mezi 10 a 120 minutami. Akustický signál oznámí konec nastaveného času a topný element se vypne. Takže nezmeškáte žádnou z významných změn teploty při výrobě Vašeho rmutu. Samozřejmě se dá nádoba nastavit i na nepřetržitý provoz.Dvoustěnný kotel z nerezové oceli Beerfest od společnosti Klarstein pomáhá během procesu několika způsoby: Zaprvé zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty, takže slad dosahuje stejnou teplotu na dně i ve vrchních částech nádrže. Za další slouží pro Vaši bezpečnost, protože zabraňuje nadměrnému přehřátí vnější strany zařízení a snižuje riziko úrazu při náhodném dotyku. Kromě toho usnadňuje povrch z nerezové oceli čištění vnitřního a vnějšího povrchu zařízení po rmutování. Leštěný vnější plášť dělá Vaši malovýrobu piva skutečně poutavou.Když je slad hotový, při odstranění zbytků ze rmutu pomáhají jemné sítko a hadicový filtr. Přes 1/2″ kohoutek na dně nádoby lze filtrovaný slad vypustit. Pojistka brání náhodnému otevření ventilu.
Exkluzivní výrobek Klarstein Beerfest, kotlík na slad, 2500 W, 30 l, zařízení na vaření piva, ušlechtilá ocel s dvojitou stěnou je dostupný bezprostředně tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice domácí pivovary. Nyní získáte zlevněné produkty z naší rubriky snadno online! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce Klarstein. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Klarstein má na skladě vysoce kvalitní produkty !

Tento diskontní kus Klarstein Beerfest, kotlík na slad, 2500 W, 30 l, zařízení na vaření od skvělého a známého výrobce Klarstein snadno pořídíte bezpečně online za výborné peníze! Teď v akci 4 099 Kč.