Klarstein Beerkeeper lednička, 92l, energetická třída A +, 3 úrovně, černá

Klarstein Beerkeeper lednička přesvědčí skvělým vzhledem a super vybavením. V černém provedení nevypadá chladnička jen... více informací »
Klarstein Beerkeeper lednička
Značka: Klarstein
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Beerkeeper lednička přesvědčí skvělým vzhledem a super vybavením. V černém provedení nevypadá chladnička jen...

Klarstein Beerkeeper lednička přesvědčí skvělým vzhledem a super vybavením. V černém provedení nevypadá chladnička jen ušlechtile, ale dodává prostředí i mimořádný lesk. S objemem 92 litrů se výborně hodí do menších jednopokojových či dvoupokojových domácností nebo jako vybavení na zahradu, na chatu nebo do vinných sklepů. Díky energetické třídě A + je tato chladnička výhodná i pro Vaši peněženku. Kde se nám zase jednou skryl sýr? A kde jsou steaky na dnešní večerní grillparty? Tyto otázky si s lednicí Beerkeeper od společnosti Klarstein nemusíte vůbec klást, protože s ní máte vždy vše na místě. Tři skleněné poličky s ochrannými hranami z bílého plastu se postarají o to, aby potraviny byly v chladničce vždy pěkně uložené a uspořádané. Vajíčka a nápoje se nacházejí v praktických přihrádkách ve dveřích chladničky. Ovoce a zelenina jsou uskladněny v šuplíku, ve kterém zůstanou déle čerstvé. Dlouhé hledání už nikdy více! S ledničkou Klarstein Beerkeeper máte vše hned na dosah! Dostupné barvy: černá, stříbrná (10030284). Levný produkt Klarstein Beerkeeper lednička, 92l, energetická třída A +, 3 úrovně, černá je k dispozici také tu na našich stránkách umístěný v rubrice lednice. Nyní si můžete vybrat kvalitní zboží ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Klarstein Beerkeeper lednička, 92l, energetická třída A +, 3 od skvělé značky Klarstein snadno pořídíte teď levně! Právě teď jen za 5 299 Kč.