Klarstein Biggie, 16 l, 2000 W, zavařovací automat, hrnec na zavařování, ušlechtilá ocel

Myslete na zítřek už dnes: zima se blíží! Se zavařovacím hrncem Klarstein Biggie Small si můžete vytvořit chutný a zdravý... více informací »
Klarstein Biggie
Značka: Klarstein
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Myslete na zítřek už dnes: zima se blíží! Se zavařovacím hrncem Klarstein Biggie Small si můžete vytvořit chutný a zdravý...

Myslete na zítřek už dnes: zima se blíží! Se zavařovacím hrncem Klarstein Biggie Small si můžete vytvořit chutný a zdravý vývar ve vlastní kuchyni. Na příchod chladného období tak budete dokonale připraveni. Zavařovací automat Klarstein Biggie Small je nekomplikovaný kuchyňský pomocník, který usnadňuje vaření potravin chutným a zdravým způsobem. Barviva a konzervační látky, přeslazené potraviny a pochybné potraviny ve spíži jsou minulostí: domácí potraviny chutnají vždy nejlépe – ať už jde o ovoce, zeleninu nebo maso a uzeniny. Velký nerezový hrnec o objemu 16 litrů pojme najednou až 7 litrových sklenic. Zcela nekomplikovaně se nastaví pomocí dvou otočných regulátorů teplota a doba zavařování, pak pracuje výkonný 2000 W automat zcela samostatně a po uplynutí času se sám vypne. Praktický kohoutek lze použít k vypouštění vody nebo k čepování horkého svařeného vína, čaje nebo džusu. Usnadnění zásobování. Se zavařovacím hrncem Klarstein Biggie Small máte nad konzervovanými potravinami plnou kontrolu. Zima může klidně přijít. Unikátní kus Klarstein Biggie, 16 l, 2000 W, zavařovací automat, pořídíte pohodlně tu na našich stránkách v populární kategorii elektrické hrnce! Nyní pořídíte vyjímečné zboží z této známé kategorie za super ceny.

Výjimečný a žádaný produkt Klarstein Biggie, 16 l, 2000 W, zavařovací automat, hrnec od značky s dlouholetou historií Klarstein seženete právě teď v nabídce za výprodejovou cenu. V akci za cenu 5 199 Kč.