Klarstein Blanca, bílý, elektrický krb, LED simulace plamene, 1000/2000 W, 40 m³

Elegantní tvůrce ohně pro romantickou atmosféru po celý rok: Elektrický krb Blanca od společnosti Klarstein vytváří teplé... více informací »
Klarstein Blanca
Značka: Klarstein
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní tvůrce ohně pro romantickou atmosféru po celý rok: Elektrický krb Blanca od společnosti Klarstein vytváří teplé...

Elegantní tvůrce ohně pro romantickou atmosféru po celý rok: Elektrický krb Blanca od společnosti Klarstein vytváří teplé plameny bez popálení. Kdo říká, že krby nepasují do moderního bydlení? S elektrickým krbem Klarstein Blanca přichází vhodné, elegantní zařízení, které doplní váš domov ve stylu salonků. Krbová skříň z bílého dýhovaného MDF dřeva s jednoduchými a přímými liniemi přichází zcela bez ozdob a okázalosti a dodává skleněné krbové peci ještě luxusnější vzhled. Všechny pohledy budou směřovat přímo k realistické LED iluzi plamene. Imitace hořícího ohně plápolá díky samostatnému zapínání zcela nezávisle na topidle, jak během chladných zimních dnů, tak i za teplých letních nocí. Krbová romantika ve všech čtyřech ročních obdobích. O příjemné teplo se postará integrovaný elektrický ohřívač, který zahřívá místnosti do 40m² ve dvou úrovních při výkon 1000 a 2000 W výkonu. Aby romantickou atmosféru nic nerušilo, dá se elektrický krb Blanca od společnosti Klarstein pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače. Vypněte světlo, přichází romantika: S elektrickým krbem Klarstein Blanca zažijete konečně rozdmýchání oheň i v moderním prostředí vašeho domova. Unikátní a oblíbený výrobek Klarstein Blanca, bílý, elektrický krb, LED simulace plamene, 1000/2000 W, dostanete mimo jiné tu na stránkách v oblíbené rubrice elektrické krby. Nyní získáte akční produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele Klarstein. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Klarstein poskytuje top sortiment . A tady je důkaz.

Hodně povedený produkt Klarstein Blanca, bílý, elektrický krb, LED od dodavatele s dobrým jménem Klarstein máte možnost najít momentálně opravdu levně! V akci za 13 499 Kč.