Klarstein Blaukäppchen, modrý, kryt na dort, box na koláč, Ø 26 cm

Pečení je láska! A s boxem na koláče Klarstein Blaukäppchen přijde láska i na kuchyňský stůl! Kryt na dort Klarstein... více informací »
Klarstein Blaukäppchen
Značka: Klarstein
490 Kč
Ověřit dostupnost
Pečení je láska! A s boxem na koláče Klarstein Blaukäppchen přijde láska i na kuchyňský stůl! Kryt na dort Klarstein...

Pečení je láska! A s boxem na koláče Klarstein Blaukäppchen přijde láska i na kuchyňský stůl! Kryt na dort Klarstein Blaukäppchen je veselý barevný pomocník při přepravě a uchování čerstvosti koláčů, pečiva a jiných jídel. Čerstvé pečivo se jednoduše umístí na odnímatelný talíř na koláče, umístí se do boxu a bezpečně se přikryje průhledným plastovým krytem. Do stabilního plastového boxu lze vložit koláče nebo dorty do průměru 26 cm a výšky 10 cm, a tak chutně překvapit rodinu, přátele nebo kolegy i na neobvyklých místech. Dva klipsové uzávěry drží víko pevně na dně a zajistí bezpečnost při přepravě. Praktické madlo na víku usnadňuje přenos. Lahodné sladké překvapení, kdekoli budete chtít. S přenosným boxem na koláče Klarstein Blaukäppchen budete mít pečivo kdykoliv a kdekoliv čerstvé! Dostupné barvy: modrá, růžová (produkt 10030444)
Oblíbený a akční výrobek Klarstein Blaukäppchen, modrý, kryt na můžete sehnat lehce tu na webu ve známé sekci boxy na koláče! Nyní koupíte unikátní produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce více kousků značky Klarstein. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Klarstein Blaukäppchen, modrý, kryt na dort, box na koláč, Ø 26 od značky s dlouholetou tradicí Klarstein jednoduše získáte tady za super peníze! V akci od 490 Kč.