Klarstein Bolero, 55 W, stropní ventilátor se svítidlem, 134 cm, ořechová ramena, dálkový ovladač

Stropní ventilátor Klarstein Bolero přinese do každé místnosti osvěžující vzduch. Díky příkonu 55 W se tento ventilátor... více informací »
Klarstein Bolero
Značka: Klarstein
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní ventilátor Klarstein Bolero přinese do každé místnosti osvěžující vzduch. Díky příkonu 55 W se tento ventilátor...

Stropní ventilátor Klarstein Bolero přinese do každé místnosti osvěžující vzduch. Díky příkonu 55 W se tento ventilátor vyznačuje příjemně nízkou spotřebou i při dlouhém provozu. Jelikož většina pokojů obsahuje přípojku jen na jedno stropní zařízení, tento ventilátor pro praktičnost obsahuje v sobě i svítidlo.Uprostřed stylového těla se kromě motoru nachází i stropní svítidlo se stínidlem z mléčného skla. Obě zařízení (ventilátor a světlo) se ovládají samostatně. K ovládání je k dispozici dálkový ovladač. Jako svítidlo můžete použít žárovku se závitem E14 s max. výkonem 60 W, která vystačí na osvětlení celé místnosti.Dva směry otáčení zajišťují proudění vzduchu buď ke stropu, nebo k zemi. Tím ventilátor vylepší klima nejen během teplých, ale i studených dní: během topných dní stoupá teplý vzduch vzhůru a pomocí ventilátoru může cirkulovat po celé místnosti. Nasměrování vzduchu dolů zase pomůže při horkých dnech i nocích. Intenzitu cirkulace vzduchu lze regulovat prostřednictvím tří rychlostních stupňů.Ventilátor je přitažlivý i opticky a vynikne v každé místnosti: tělo z broušeného hliníku a dřevěná ramena také v hliníkové optice podtrhují luxusní nádech a hodí se do moderních i klasických stylů zařízení.Dostupné barvy: ořech, javor (číslo produktu: 10028291)Prosím, mějte na vědomí, že elektroinstalace má provádět pouze kvalifikovaný personál. Proto na instalaci zavolejte profesionálního elektrikáře. Akční produkt Klarstein Bolero, 55 W, stropní ventilátor se svítidlem, 134 cm, ořechová ramena, dálkový ovladač máte možnost koupit také tady a teď na našem webu v populární kategorii ventilátory. Připravili jsme ostatní produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Klarstein Bolero, 55 W, stropní ventilátor se svítidlem, 134 od spolehlivé značky Klarstein je k získání na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Ve skvělé akci za 3 899 Kč.