Klarstein Bon Vivant Noir, 90 cm, 630,5 m3/h, komínový odsavač par, časovač, sklo

Zařízení Klarstein Bon Vivant Noir je dekorativní komínový odsavač par, který elegantně eliminuje znečištění ovzduší v... více informací »
Klarstein Bon Vivant Noir
Značka: Klarstein
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Klarstein Bon Vivant Noir je dekorativní komínový odsavač par, který elegantně eliminuje znečištění ovzduší v...

Zařízení Klarstein Bon Vivant Noir je dekorativní komínový odsavač par, který elegantně eliminuje znečištění ovzduší v místnosti. Odsavač par má celkem tři výkonnostní úrovně, z nichž nejvyšší si hravě poradí se 630,5 m3 vzduchu za hodinu. Provozní hladina hluku nepřekročí ani na této nejvyšší úrovni 70 dB. Při čištění vzduchu zapne odsavač par Klarstein Bon Vivant Noir tři samostatně vyměnitelné tukové filtry, které efektivně působí na kvalitu vnitřního ovzduší. Tento elegantní designový výrobek s bílým lakováním uplatňuje architektonické znaky amerických kuchyní a současných designových představ. Přední strana je zdobena předním panelem z černého bezpečnostního skla a má modře podsvícený panel s dotykovou ovládací částí. Na obou stranách jsou také LEDové žárovky, které poskytují dokonalý pohled na proces vaření. Vezměte prosím na vědomí, že zasílání probíhá pomocí spedice.
Tento vynikající produkt Klarstein Bon Vivant Noir, 90 cm, naleznete přímo tu na našem webu zařazený v kategorii digestoře. Nyní pořídíte podobné produkty z této populární rubriky ve výhodné akci. Věhlasná značka Klarstein vyrábí velmi kvalitní zboží. za dobré peníze. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Klarstein. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Klarstein Bon Vivant Noir, 90 cm, 630,5 m3/h, komínový od našeho výrobce Klarstein lze pořídit tady a teď za nejnižší cenu! Akční cena 4 999 Kč.