Klarstein CA3PM, pohyblivý stojan pro 6 ks hodinek

Klarstein CA3PM je reprezentativní nábytek pro hodinky s praktickým smyslem a sportovním vzhledem.Ručně vyrobený korpus zařízení... více informací »
Klarstein CA3PM
Značka: Klarstein
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein CA3PM je reprezentativní nábytek pro hodinky s praktickým smyslem a sportovním vzhledem.Ručně vyrobený korpus zařízení...

Klarstein CA3PM je reprezentativní nábytek pro hodinky s praktickým smyslem a sportovním vzhledem.Ručně vyrobený korpus zařízení je pokryt několika vrstvami černého, opakovaně leštěného piano laku. Prostorné okénko z akrylátového skla, zpracované bez okrajů, umožňuje volný pohled do interiéru, jehož delikátní karbonový design vystavuje uschované hodinky s jemnou elegancí.Základní funkční využití stojanu je přitom v simulaci pohybu zápěstí. Tímto způsobem je ušetřeno vytahování (někdy nepoužitých) hodinek a také předchází znehodnocení zamaštěním.Klarstein CA3PM se postará až o 6 kusů automatických hodinek s univerzálními možnostmi použití díky čtyřem různým rotačním automatikám. Volba programu probíhá separátně pro oba podstavce.Zabudovaný akumulátor s dlouhou provozní dobou zbavuje stojan nezbytnosti umístění v blízkosti zástrčky.Upozorňujeme, že zobrazené hodinky nejsou součástí dodávky.
Tento velmi oblíbený produkt Klarstein CA3PM, pohyblivý stojan pro 6 ks hodinek můžete najít nyní tady a teď na našem webu v populární rubrice natahovače hodinek! Nyní si můžete pořídit akční zboží z této oblíbené rubriky za výborné peníze. To není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Klarstein má v nabídce kvalitní zboží. se zárukou dlouhé životnosti! Vždyť to vidíte sami.

Super výrobek Klarstein CA3PM, pohyblivý stojan pro 6 od dodavatele se skvělou pověstí Klarstein lze pořídit na našich stránkách nyní za báječnou cenu. Nyní získáte od 6 499 Kč.