Klarstein CP3-VARICOOK XL-H, indukční vařič, 1800W, časovač, 240°C

Klarstein VariCook XL je výkonná dvoumístná indukční plotna do moderních malých domácností nebo pro studenty. Zařízení... více informací »
Klarstein CP3-VARICOOK XL-H
Značka: Klarstein
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein VariCook XL je výkonná dvoumístná indukční plotna do moderních malých domácností nebo pro studenty. Zařízení...

Klarstein VariCook XL je výkonná dvoumístná indukční plotna do moderních malých domácností nebo pro studenty. Zařízení dosahuje výkonu až 3100W při 10 výkonnostních stupních. Alternativně lze nastavit výkon i manuálně v rozmezí 60 a 240°C, což je potřebné vždy, když je potřeba udržet konstantní teplotu. Předností zařízení je možnost programovaného vaření. Přitom lze nastavit výkon ve W nebo teplotu na jistý čas vaření. Po uplynutí nastaveného času se vařič sám vypne. To je užitečné např. při časově přesném vaření rýže, těstovin nebo dušení zeleniny. Vypnutí je signalizováno zvukovým tónem. Nastavení různých parametrů vaření je jednoduché a intuitivní díky dotykové vrchní řídící desce a velkému LED displeji. Vařič se hodí pro varné nádoby s průměrem od 12 do 26cm, což stačí pro běžné hrnce a pánve. Moderní design s hliníkovým lemováním a skleněnou vrchní plochou uspokojí každého moderního člověka. Svými středními rozměry a plochým provedením se VariCook SL hodí do běžných kuchyní, na zahrady nebo jako přenosný vařič. Tento exkluzivní produkt Klarstein CP3-VARICOOK XL-H, indukční jde nakoupit prostě tu na webu zařazený v rubrice indukční desky. Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží z této sekce za akční cenu! Oblíbený výrobce Klarstein nabízí špičkové produkty. za výborné peníze!

Často hledaný produkt Klarstein CP3-VARICOOK XL-H, indukční vařič, 1800W, od přední společnosti Klarstein máte možnost najít na našich stránkách nyní za výhodné peníze! Výhodně za super cenu 3 899 Kč.