Klarstein Dampflok, gril s udírnou, 3 mm ocel, černý

Plnou parou k chuti! Gril s udírnou Klarstein Dampflok připraví lahodně grilované nebo uzené ryby, maso či zeleninu pro mnoho... více informací »
Klarstein Dampflok
Značka: Klarstein
25 199 Kč
Ověřit dostupnost
Plnou parou k chuti! Gril s udírnou Klarstein Dampflok připraví lahodně grilované nebo uzené ryby, maso či zeleninu pro mnoho...

Plnou parou k chuti! Gril s udírnou Klarstein Dampflok připraví lahodně grilované nebo uzené ryby, maso či zeleninu pro mnoho hladových žaludků. Každou zahradu promění na velkou železniční stanici! Když se gril na dřevěné uhlí Klarstein Dampflok rozehřívá, pracuje vší silou pro úplný chuťový zážitek! Masivní gril ukazuje na první pohled, že pod krytem z 3 mm silného ocelového plechu jde o kvalitu – a pohled na něj v zahradě zaujme nejen fanoušky železnice. Pod kotlem i pod kabinou se ukrývají dvě velké grilovací plochy, které lze obsadit podle chuti. Zaručeně nakrmí velmi mnoho hostů na párty. Ať už grilování, pomalé vaření nebo uzení, v těchto kotlích je vše pochoutkou. Praktický teploměr pomáhá kdykoli kontrolovat teplotu v udírně Klarstein Dampflok, zatímco pomocí větracích klapek je teplota bez problémů regulována. Velká odkládací plocha před hlavním grilem usnadňuje grilování: Mísy s masem, omáčky, grilovací nářadí nebo pivní láhev grilmajstra: Je zde prostor pro všechno. Velká police pod kotlem ukrývá dostatek paliva pro kontinuální uzení pstruha, jitrnic nebo slaniny. Gril s udírnou Klarstein Dampflok rychle zasytí hladové žaludky hostů na party! Hodně povedený kus Klarstein Dampflok, gril s udírnou, 3 mm ocel, černý můžete získat bez problémů tu na našich stránkách v populární sekci grily, udírny! Mrkněte na kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. Tento výrobce Klarstein vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment se zárukou. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně povedený kousek Klarstein Dampflok, gril s udírnou, 3 mm ocel, od našeho předního výrobce Klarstein naleznete zrovna dneska trvale výhodně. Za bezkonkureční cenu 25 199 Kč.