Klarstein Fine Dinesty, 1000 W, 23 l, 2 v 1 mikrovlnná trouba, retro, 12 programů, krémová

Tradiční mikrovlnná trouba bývá umístěna ve stylových domácnostech z estetických důvodů většinou v zadních částech... více informací »
Klarstein Fine Dinesty
Značka: Klarstein
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Tradiční mikrovlnná trouba bývá umístěna ve stylových domácnostech z estetických důvodů většinou v zadních částech...

Tradiční mikrovlnná trouba bývá umístěna ve stylových domácnostech z estetických důvodů většinou v zadních částech kuchyně.Mikrovlnná trouba Fine Dinesty od společnosti Klarstein končí s tímto starým klišé a dokazuje, že uspořádání může být i jiné. Se svým neopotřebovaným designem, propracovaným konceptem obsluhy a mnoha inovativními funkcemi povyšuje mikrovlnnou troubu na designérský objekt, který by neměl chybět v žádné kuchyni.S 23 l velkým prostorem pro vaření, s 1000W grilem a s výkonem mikrovlnky 800 W je to ambiciózní profesionální zařízení. Díky 12 programům vaření Vás kvalifikovaně zbaví rozhodování o úrovni výkonu a času vaření. Takto se Vám bez problémů podaří ryby, drůbež, steaky, pizza a bezpočet dalších jídel. V případě, že dostanete chuť na individuální přípravu, můžete čas a intenzitu nastavit podle vlastní chuti.Zařízení Fine Dinesty od společnosti Klarstein je také příjemné na pohled. Lesklé chromové detaily zdobí vkusně zabarvenou skříň a zaměří Vaši pozornost na všechny důležité ovládací prvky. Zlatým hřebem je osvětlený LCD displej s kruhovým retro designem, který spolu s otočným/stlačitelným knoflíkem okamžitě umožní přístup k nejdůležitějším funkcím. Žádaný produkt Klarstein Fine Dinesty, 1000 W, 23 je k získání právě teď tu na našem webu v rubrice volně stojící mikrovlnné trouby. Nyní pořídíte ještě další produkty ve zmiňované kategorii za super cenu. V očích zákazníků populární výrobce Klarstein vás a vaše blízké obohatí o skvělé produkty . Nakupujte, dokud je zboží sladem. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další zboží od dodavatele Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně žádaný produkt Klarstein Fine Dinesty, 1000 W, 23 l, od přední společnosti Klarstein je k získání tady teď právě za akční cenu. Nyní můžete mít za 3 399 Kč.