Klarstein Foodlocker, 0,8 bar, 16 l/min., vakuovací zařízení, nerezová ocel

Konzervování bohaté na vitamíny a vaření pokrmů nebylo nikdy tak jednoduché. Zařízení Foodlocker od společnosti Klarstein je... více informací »
Klarstein Foodlocker
Značka: Klarstein
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Konzervování bohaté na vitamíny a vaření pokrmů nebylo nikdy tak jednoduché. Zařízení Foodlocker od společnosti Klarstein je...

Konzervování bohaté na vitamíny a vaření pokrmů nebylo nikdy tak jednoduché. Zařízení Foodlocker od společnosti Klarstein je kompaktní vakuovací systém, které jen pár pohyby vzduchotěsně uzavře Vaše vlastní marinované maso, čerstvé bylinky, omáčky, koření nebo dokonce celá jídla. Zapečetěné jídlo tak zůstane déle trvanlivé, výživné a v chladicím boxu je chráněno před poznamenáním mrazem. Především je však vakuovačka ideálně určena pro přípravu různých pokrmů na vaření ve vakuu nebo tzv. Sous Vide vaření. Ve vakuu jsou možné výrazně nižší teploty vaření pod 100 °C, přičemž v potravinách zůstanou zachované důležité živiny. Se sací silou až do -0,8 bar a sací rychlostí celých 16 l/min. se jídlo zapečetí zařízením Foodlocker značky Klarstein stiskem tlačítka a po ukončení procesu se zařízení úplně samo vypne. Pro potraviny citlivé na tlak, jako jsou ovoce, tekutiny a koření, je zde také možnost vakuování ovládat manuálně pomocí tlačítka. Nadčasová jednoduchá konstrukce z nerezové oceli dokonale ladí nejen s moderním kuchyňským zařízením, ale je také odolná a snadno se čistí. Tento designový produkt Klarstein Foodlocker, 0,8 bar, 16 l/min., vakuovací je k dostání mimo jiné tu na našem webu umístěný v sekci vakuovačka. Nyní můžete najít zlevněné výrobky ve zmiňované rubrice za super ceny! Populární značka Klarstein má vysoce kvalitní výrobky. skutečně levně! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Klarstein Foodlocker, 0,8 bar, 16 l/min., vakuovací zařízení, od kvalitního výrobce Klarstein jednoduše seženete momentálně na našich stránkách výhodně! Za bezkonkureční cenu 2 099 Kč.