Klarstein FP2-BIGGIE, zavařovací automat, 27 l, 2000 W,časovač

Klarstein Biggie je pomocník do kuchyně, v jehož interiéru s objemem 27 litrů lze praktikovat chutnou tradici zavařování. Do... více informací »
Klarstein FP2-BIGGIE
Značka: Klarstein
3 249 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Biggie je pomocník do kuchyně, v jehož interiéru s objemem 27 litrů lze praktikovat chutnou tradici zavařování. Do...

Klarstein Biggie je pomocník do kuchyně, v jehož interiéru s objemem 27 litrů lze praktikovat chutnou tradici zavařování. Do zařízení se vejde 14 litrových standardních sklenic, jejichž obsah zůstane konzervací při teplotě regulovatelné mezi 30 a 100 stupni Celsia nezměněn. Stejnou technikou, jakou zařízení zavařuje ovoce a zeleninu, mohou být samozřejmě připravené masové vývary, guláše a další jídla. Se svým zabudovaným časovačem umožňuje zavařovací automat přesnou přípravu jídel. Silný výkon 2000 W zavařovací automatu od společnosti Klarstein a vpředu se nacházející kohoutek kvalifikují zařízení pro komerční nebo soukromé použití jako horký nápojový automat – na večírcích se svařeným vínem nebo jako dávkovač kávy či čaje v hotelích nebo v oblasti organizace akcí a cateringu. Při maximálním naplnění se postará dávkovač nápojů bez problémů o středně velké skupiny lidí. Design produktu Klarstein Biggie je věcný, zaměřený na funkční nároky. Tepelně izolované rukojeti umožňují bezpečné přenesení zařízení na jeho pracoviště a zpět. Chuť neovlivňující tělo z nerezové oceli přináší kromě vyjmenovaných kvalit i dobré čistící vlastnosti.
Kvalitní a žádaný produkt Klarstein FP2-BIGGIE, zavařovací automat, 27 l, 2000 je k sehnání aktuálně tady u nás zařazený v rubrice elektrické hrnce. Nyní můžete najít podobné produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! Oblíbená značka Klarstein svým zákazníkům dodává špičkové produkty. za rozumné peníze.

Diskontní produkt Klarstein FP2-BIGGIE, zavařovací automat, 27 od top značky Klarstein pohodlně nakoupíte aktuálně ve výhodné akci! Na našich stránkách za 3 249 Kč.