Klarstein Gaia, jogurtovač, 12 sklenic, časovač, bílý

S Klarstein Gaia jogurtovačem si nyní můžete sami vyrobit lahodný a zdravý jogurt s přísadami dle výběru. Jogurt má jako... více informací »
Klarstein Gaia
Značka: Klarstein
799 Kč
Ověřit dostupnost
S Klarstein Gaia jogurtovačem si nyní můžete sami vyrobit lahodný a zdravý jogurt s přísadami dle výběru. Jogurt má jako...

S Klarstein Gaia jogurtovačem si nyní můžete sami vyrobit lahodný a zdravý jogurt s přísadami dle výběru. Jogurt má jako potravina mnoho pozitivních vlastností na lidský organismus a může přispět k dobrému zdraví. Průmyslově vyráběné jogurty mají však často nízký podíl ovoce, ale o to vyšší obsah cukru. Tento problém obchází jogurtovač Klarstein zcela jednoduchým způsobem. Jako základní ingredience jsou potřeba jen mléko a bakteriální kultury. Z těchto surovin zařízení připraví jogurt v závislosti na použitých bakteriálních kulturách v individuálně nastavitelném čase. S jogurtovačem Gaia je jogurt už naporcován a připraven ke konzumaci. Malé skleničky se svými šroubovacími uzávěry se ideálně hodí i do práce nebo do školy. Takže ani mimo domov není třeba se vzdávat zdravých pochoutek. Rovnoměrné rozložení tepla uvnitř zařízení Klarstein prospívá nejen jogurtovým kulturám. Ideální podmínky jsou vytvořeny i pro výrobu tvarohu. Zda bude jogurt sladký, neutrální nebo trpký, zlepšený příchutí ovoce, ořechů nebo jiných lahůdek, nerozhodne žádná továrna, ale jen vy sami. S výrobcem jogurtu si opět vytvoříte jogurt pole přání bez větší námahy a kdykoliv. 12 skleněných sklenic ideálně využívá hřející desku jogurtovače. Kompaktní zařízení tímto způsobem zbytečně neplýtvá místem, ale bylo navrženo v souladu s heslem: stojná plocha je zároveň plochou k využití. Takže jogurtovač Gaia si bez problémů najde místo i v menších kuchyních. Se svou konstrukcí s rámem z nerezové oceli zároveň zařízení Klarstein vypadá hezky. Povedený produkt Klarstein Gaia, jogurtovač, 12 sklenic, časovač, bílý máte možnost nakoupit právě zde na našich stránkách umístěný v sekci jogurtovače! Nyní můžete získat unikátní produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další zboží od značky Klarstein. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek Klarstein Gaia, jogurtovač, 12 od výrobce s dlouholetou historií Klarstein můžete získat na našich stránkách levně. Momentálně k dispozici za 799 Kč.